Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ULYSES
Gerçek AdMustafa Kemal TOKATLI
MeslekMakine Mühendisi
Konumİçel
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 115
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni keşfedilen tarantula türü, gizemli bir sırt boynuzuna sahip başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Çok mantıklı. Örümcekler sırt üstü düşünce çok zor dönebiliyorlar. Hatta bazen dönemeyip ölüyorlar.... Mesaja git »
4. Nesil Apple TV Ana Konusu. KODI GELDİ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kullandığınız routerdan kaynaklı olabilir. İki cihazın işlemcisi de netflix için fazlasıyla yeterli. Apple tv kabloyla mı bağlı, kablosuz mu? Ben her ... Mesaja git »
Netflix de çalışmıyor. Uygulama güncel değil diyor server.... Mesaja git »
Sony MDR-HW700DS DTS-HD TrueHD Wireless 3D 4K 9.1ch Kulaklık başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Forumda metall82 nickli arkadasimizin DS7500 model sony kulaklik basligini inceledim ve ds7500 u almaya karar vermistim. Fakat ebayde DS7500 lere baka... Mesaja git »
METALİK BOYALI PROJEKSİYON PERDESİ İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
A4 boyutunda deneme numunesi almak istedim ama sipariş seçeneklerinde öyle bir şey çıkmıyor. Satıcıyla iletişime mi geçmemiz gerekiyor bunun için?... Mesaja git »
Lolico over clock uygulamasını yükledim. Şahane oldu. Ys 8 gibi oyunlarda frame düşmesi derdi kalmıyor. Kaymak gibi sabit 30fps veriyor. Sabit olmayan... Mesaja git »
Aquaman filmi hakkında ilk yorumlar paylaşıldı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Onur seviyem iyi aslında ama, daha önceden bounty ödediğim bazı talihsiz olaylar yaşanmıştı. :)... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Beyaz arap atını bulmak için göle gittim ama hiç bir yerde yok. İki üç gün kamp yaptım oralarda, yine yok. Chapter 2 de kaldığım için mi çıkmıyor acab... Mesaja git »
Arkadaşları

Wasted Years

Farabî

Norgannon

Paslı Pedal

papilien

Frosttrapper

GHoST_FaCe

inciwetrust35

P.a.r.s.
Pano

Wasted Years
4 Şubat 2010; 13:49:34
Kendisi ile ilk tanışmamız pek hoş olmamıştı ama sonradan çok iyi anlaştık. Her online oyunda beraberdik. Çok iyi ve güvenilir bir insandır.

Farabî
5 Eylül 2008; 20:43:27
SRO'da tanıştığımız eşsiz arkadaşımız.Kendisinin 1 mesajlı günlerini hatırlarım.Hiçbir oyunda bizi yalnız bırakmayan,elit Heretic üyesidir.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Mobil cihaz
iPhone

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125