Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cemecem21
Gerçek AdMustafa Kurnaz
Doğum Tarihi7 Haziran ****
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıSpor, Bilgisayar
Konumİzmir,Buca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Red Dead Redemption 2 Ön Siparişe Açıldı başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Playstation kanadında Take-Two oyunlarını Sony Eurasia dağıtıyor Türkiye'de. Xbox kanadından dolayı farklı bir şey dönüyor mu bilmem ama ortada bö... Mesaja git »
Fortnite’ın E3 2018 Sürprizleri Belli Oldu başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Tyron Woodley UFC'de dövüşen karma dövüş sanatçısı imiş. Bir an güreşçi deyince şaşırmıştım zaten.... Mesaja git »
Shenmue I & II Ekran Görüntüleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu oyundaki Ryo Hazuki ile yeni çıkan oyundaki arasında 7 fark oynanır. İlk iki oyundaki tasarım daha sempatik geliyor bana. Oyunu sevsem bu durum sin... Mesaja git »
Shenmue I & II PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Beklenen ve istenen bir şeydi. Güzel haber. Shenmue Japon ögeleri taşısa da birçok kişinin rahat oynayabileceği bir oyun. Herkesin deneyimlemesi gerek... Mesaja git »
2si1 Teknoloji ve Oyun Programı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Aslında Bim stok sayısını veriyordu. Her üründe 6000 stok vardır gibisinde broşürlerinde koyuyorlardı. Bu sefer koydular mı bilmiyorum. Öte yandan akt... Mesaja git »
PTT Messenger tanıtıldı! PTT Messenger nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Sitede sadece kurumlar kullanabilir demesi ilgi çekici. Buradan daha çok kurumsal personeli denetleme isteğinin olduğu varsayımına vardım.... Mesaja git »
Benim açıklamadan çıkardığım devlet içinde kullanıma yönelik olarak. Devlet kurumlarıda Pardus zorunluluğu vs vs. Yoksa bir anda şartlara uyan yabancı... Mesaja git »
Microsoft'tan önemli adım: Denetim Masası tarih oluyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Windows 10'un ayarlar arayüzü düzgün olsaydı kimse bir şey demezdi ama telefon arayüzünü klavye mouse ile kullandırma eziyetine girişiyor Microsoft. P... Mesaja git »
[quote]Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Biri bilgilendirebilir mi? Persona serisinin ilk oyunları da aynı isimle geçmiyor muydu? Bağlantısı ne olayı... Mesaja git »
Shenmue III İkinci Kez Ertelenmeyecek Gibi Görünüyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
[quote]Orjinalden alıntı: Angel of the Lord Kickstarter rekoru star citizen'da değil mi?[/quote] Kickstarter+kendi platformlarında toplam onda. ... Mesaja git »
Arkadaşları

deliliktir
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
:-:--:-:-:--:-:--:-:--:
:_:_:_:_:_:_:_:_:_:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
deliliktir
TV
TV
Tablet
Vestel VP70 Android
Notebook
Asus
PSN ID
deliliktir
Xbox Live GamerTag
deliliktir
Dünyadan Futbol
Liverpool FC
Basketbol
Galatasaray
İşlemci
Intel
Anakart
Intel
Modem
Airties
Hakkında
Her zaman elinizden geleni yapın ve kendinize inanın. İşte o zaman başarıya ulaşabilirsiniz.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.047