Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MrNtlu
Gerçek Adburak fidan
Doğum Tarihi26 Nisan ****
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Sancaktepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 86
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Rainbow Six Siege, Titanfall 2 ALINIK! konusunu başlattı (dün)
Steam Gift veya Key Rainbow Six Siege alınır. Titanfall 2 Origin alınır.[hr][size=2][b][color=green]Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.[/c... Mesaja git »
Sizce bu sistem nasıl? (1060, i5, 8GB Ram) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Teşekkürler nvidia fanıydı belki bilemiyorum ekran kartlarınında fan boyu varmış. İ5 6400 üzerine rx 480 8gb alıcam inşallah o zaman :) ... Mesaja git »
3GB Yerine 6gb almaya çalışıcam bütçemi zorlayıp 3gb mantıksız geldi banada iyiki aceleyle almamışım.... Mesaja git »
İ5 6400 6500 ile sıkıntı çıkarmaz değil mi rx 480? Rx 480 banada şuan mantıklı geliyor ama oyunlar nvidia kartlarına daha iyi optimize oluyor genelde ... Mesaja git »
Sizce bu sistem nasıl? (1060, i5, 8GB Ram) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Çok teşekkürler ilk defa duydum iyiymiş baya.... Mesaja git »
Sizce bu sistem nasıl? (1060, i5, 8GB Ram) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Başka çare yok dolar düşücek gibi değil :S Birde fiyatlar daha artar diyorlar düşünün.... Mesaja git »
1060'a daha yakın hissediyorum bende içime siniyor ama AMD RX 480'de baya olumlu yorumlar aldı kafa karışıklığı yaratıyor.... Mesaja git »
4k Netflix için vs. kullanmayı düşünüyorum oyunları 1080p açsa yeterli benim için.... Mesaja git »
1-2 Senesi var en az o zaman :)... Mesaja git »
http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-28-lu28e590dsuf-1-ms-uhd-4k-gaming-monitor.html Freesync evet ram arttırmayı düşünüyorum banada az geldi teşekk... Mesaja git »
Arkadaşları

mdevran

BREATH

karamsar-53

okantulay
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Referans Ilanı Watch Dogs 2 Secondary
Alıcı: gduman
Tarih: 15 Kasım 2016; 14:57:41
Yorum
Genel Puan

Ürün: Xbox One S Kutulu, Garantili, Elite Controller ve Son Çıkan Oyunlar ile Uyguna
Alıcı: LENASSO
Tarih: 13 Kasım 2016; 15:54:11
Yorum
Geçen yıldan beri tanışırız çok iyi dürüst bir arkadaşımdır, kendisine bu alışverişimizde baya zahmet ettirdim sağolsun kırmadı teşekkür ederim tekrar.
Genel Puan

Ürün: Steelseries Rival Mouse ve MousePad
Alıcı: halon
Tarih: 29 Şubat 2016; 22:54:57
Yorum
çok temiz ürün , sorunsuz alışveriş teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Referans-Witcher 3 Xbox P1 Hesap
Alıcı: siyalf
Tarih: 6 Şubat 2016; 13:39:31
Yorum
Genel Puan

Ürün: SteelSeries 6Gv2 Satılık Istanbul
Alıcı: serhatti
Tarih: 1 Şubat 2016; 12:01:19
Yorum
ürün hızlı bir şekilde sorunsuz olarak geldi.
Genel Puan

Ürün: CSGO Awp Asiimov Referans İlanı
Alıcı: 46alperen46
Tarih: 16 Aralık 2015; 21:23:19
Yorum
sorunsuz bir şekilde alışverişi tamamladım. steam guardın takas muhabbeti yeni çıktığı için 3 günlüğüne steam el koydu. onun dışında bir problem olmadı.
Genel Puan

Ürün: CSGO Kelebek Bıçak 160TL Referans
Alıcı: ensys1
Tarih: 16 Aralık 2015; 21:19:31
Yorum
Gayet temiz bir alışveriş oldu hiç sıkıntı çıkmadı güvenilir ve hızlıca alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan

Ürün: CSGO MG 960 Saat
Alıcı: digichaos
Tarih: 16 Aralık 2015; 16:11:54
Yorum
güvenilir arkadaş rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz
İmza
PSN: MrNtlu

Steam: Celebrimbor.

Vikings ~ The Walking Dead ~ Video Game High School ~ Last Man on Earth ~ A Series of Unfortunate Events ~ iZombie ~ Rome ~ Lost ~ Prison Break ~ Glee ~ 12 Monkeys ~ Mr.Robot ~ Spartacus ~ The 100 ~ Supernatural ~ Friends ~ Sons of Anarchy~ Stranger Things ~ Daredevil ~ Luke Cage ~ Jessica Jones ~ Marco Polo~ Under the Dome ~ 3% ~ Kardeş Payı ~ Medcezir ~ Arrow// ~ Young Justice ~ Sinbad ~~ The Lord of the Rings-Hobbit ~ Pirates of the Caribbean ~ Harry Potter ~ Fast & Furious ~ Underworld ~ Step up ~ Resident Evil ~ The Matrix ~ Jurassic Park~ Troy ~ Hangover ~ Back to the Future ~ Pitch Perfect ~ The Purge ~ Riddick ~ Ip Man ~ Never Back Down +700 Movies
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
LG
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS4 Pro
Takım
Fenerbahçe
Steam
BurakNtlu
TV
Samsung, LG, Philips
Tablet
iPad
Notebook
Lenovo
PSN ID
MrNtlu
Xbox Live GamerTag
MrNtlu, MrNtlu
Basketbol
Fenerbahçe
Hakkında
Vikings ~ The Walking Dead ~ Video Game High School ~ Last Man on Earth ~ A Series of Unfortunate Events ~ iZombie ~ Rome ~ Lost ~ Prison Break ~ Glee ~ 12 Monkeys ~ Mr.Robot ~ Spartacus ~ The 100 ~ Supernatural ~ Friends ~ Sons of Anarchy~ Stranger Things ~ Daredevil ~ Marco Polo~ Under the Dome ~ 3 ~ Kardeş Payı ~ Medcezir ~ Arrow// ~ Young Justice ~ Sinbad ~~ The Lord of the Rings-Hobbit ~ Pirates of the Caribbean ~ Harry Potter ~ Fast & Furious ~ Underworld ~ Step up ~ Resident Evil ~ The Matrix ~ Jurassic Park~ Troy ~ Hangover ~ Back to the Future ~ Pitch Perfect ~ The Purge ~ Riddick ~ Ip Man ~ Never Back Down +700 Movies [/size][/center]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078