Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mrYAGIZ
Gerçek AdEmre YAĞIZ
Doğum Tarihi13 Ocak ****
KonumKocaeli, İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mayıs 2013
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Verdiğiniz yanıtlar için tekrar teşekkür ederim. Bir forum klasiği olan şu cümleyle iyi akşamlar diliyorum. İyi forumlar. :)... Mesaja git »
Cevaplarınız için teşekkür ederim, Minidump klasörü oluşmuş. Hard Disk konusunda ki tüm soru işaretlerimi gidermeye yeter mi bu acaba ? Sorun kesin ol... Mesaja git »
Aşağıda ki sürümü kullanıyorum, bilgisayarda anlık donmalar ve bazen de mavi ekran hataları almaya başladım. Mavi ekranda clock watchdog timeout yazıy... Mesaja git »
Bir kadının son çırpınışları [SS'li] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ulan.. aradan belki 5 sene geçti öldü mü, yaşıyor mu bilmiyorum. arkadaşın yaşadıklarına kısmen benzer bir hayattı benimki de, 3.5 - 4 yıl sürmüştü he... Mesaja git »
enpara sahibi olan bi arkadaşın grubuna katılabilirim, pm atarsanız sevinirim. 3 kişi talep ederse kendi grubumuzu da kurabiliriz, enpara sahibiyi... Mesaja git »
An itibari ile Kocaeli - İzmit http://img.donanimhaber.com/upfiles/1549910/88acb41c-2a5b-4b22-80b0-da2445349af8.jpeg Foto gözükmüyor sanırım hava... Mesaja git »
Izmit'te yazdan kalma bir gün ve lodos esintisi mevcut. Spor ayakkabı ile çıkıyorum. Bize yine ugramayacak galiba bu godzilla... Mesaja git »
http://www.meteoearth.com/ şu site ne kadar doğru bilmiyorum ama gayet kullanışlı, sence burayı kaynak olarak sayabilir miyiz ? nallart... Mesaja git »
Kocaeli - İzmit de bir şeyler söyle eyyyy godzillaya fısıldayan adam.... Mesaja git »
Hepsiburada - En Uzun Gece Kampanyası #ENUZUNGECE başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Satıcısı aynı olan ürünleri sipariş ettiğimde aynı kargo kutusu ile mi gelir yoksa ayrı ayrı mı gönderilir ? Sırf kargo parası ödetmek için ayrı ayr... Mesaja git »
Arkadaşları

wally west

Canok

sparcoysn

junkys41

headspring
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Huawei
Operatör
Vodafone
ISS
Vodafone, TTNET
Takım
Galatasaray
TV
LG

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
1.828