Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Bay Robot
Gerçek Ad tunc
Doğum Tarihi3 Mart ****
Konumİzmir,Bornova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 47
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Tır ile egea kafa kafaya çarpıştı egea mermiye kafa attı başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Aynen katılıyorum hocam herkes kendi malını övüyor. Benimkinden iyisi yok kafasında...... Mesaja git »
Sanırım karşı çatıda sniper var başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Şu nooba mı öldünüz beyl... Mesaja git »
Exynos 9820'li Galaxy S10 Geekbench'te görüntülendi başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Şişirilmemiş gerçek puan kullanıcı deneyiminde belli olacaktır.... Mesaja git »
iyice alıştım bırakamıyorum kumandalı renkli lamba,oda ışığı başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Hocam bunu alana kadar üstüne 30-40 daha koyar philips hue alırım. Bir de bunun lümeni çok düşük benlik değil...... Mesaja git »
Mahallemizde hırsızlık çalışması yapılıyor başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
İzmirde 110 bin nüfuslu ilçe olup, şehirde en fazla alınan hız 8mbit. Altyapı yok. Zorla da yaptıramazsın şimdi adamlara da...... Mesaja git »
Acil: Vida sonsuz dönüyor çıkmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Tutup çek çıkması gerek.... Mesaja git »
Çok enteresan bir Xbox sorunu. Lütfen yardım. başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Baya baya karlı çıkmışsın hocam ucuza almışsın üstüne beleş oyunlar falan...... Mesaja git »
iyice alıştım bırakamıyorum kumandalı renkli lamba,oda ışığı başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Link atsana hocam hangi ampül bu?... Mesaja git »
Venezuella 4 Yıl Önce Kriz Başlarken ... Türkiye ye benziyor !!! başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
Bunu o kadar çok duyuyorum ki...... Mesaja git »
Sizce 45bin tl bütçe ile bu araba değer mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Skoda fabia... Mesaja git »
Arkadaşları

enes sarkin 19
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: YURTİÇİ KARGO GÖNDERİLERİNİZ %80 İNDİRİMLİ! 10 GÜN GEÇERLİ KODLAR! KREDİ KARTIYLA ÖDEME SEÇENEĞİ!
Alıcı: wildwachsend
Tarih: 21 Kasım 2018; 15:18:29
Yorum
Satıcı kısa sürede cevap verdi ve kodu aldım. sıkıntısız sorunsuz kargo ulaştı. teşekkürler
Genel Puan

Ürün: YURTİÇİ KARGO GÖNDERİLERİNİZ %80 İNDİRİMLİ! 10 GÜN GEÇERLİ KODLAR! KREDİ KARTIYLA ÖDEME SEÇENEĞİ!
Alıcı: mfyzc
Tarih: 13 Kasım 2018; 13:26:55
Yorum
Çok hızlı güvenli bir alışverişti, ilgilenen yetkili çok kibar ve çok hızlı kargo verirken beklediğim süre kadar bile beklemeden indirim kodum hazırdı. Güvenle tercih edebilirsiniz...
Genel Puan

Alıcı: ucgunmuhlet
Tarih: 25 Ekim 2018; 15:30:38
Yorum
hızlı ılgılı guvenılır
Genel Puan

Alıcı: hoptimus
Tarih: 24 Ekim 2018; 16:49:40
Yorum
Arkadaşa teşekkür ediyorum. Kargom büyük olduğu İçin yurtiçi kargo 200 tl kargo ücreti istedi . Çağrı bey sağolsun kargoyu sayesinde 50 tl getirdiler. Çok teşekkür ederim. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan

Alıcı: liamsi2
Tarih: 19 Ekim 2018; 15:16:14
Yorum
İlgili bir satıcıydı. Şubede indirim kodunun hangi kampanyaya ait olduğunu sordular. Ben de mesaj attım. Anında dönüş yaptı.
Genel Puan

Alıcı: frkhnnhkrf
Tarih: 2 Ekim 2018; 14:27:10
Yorum
Sorunsuz.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Tablet
iPad Mini 4
Kulaklık - Amfi
Beats Audio
Clash of Clans
Clash of Clans

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125