Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Bay Robot
Gerçek Ad tunc
Doğum Tarihi3 Mart ****
Konumİzmir,Bornova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 46
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba kargo alıcısının bilgilerini bana iletiyorsunuz, size özel kargo gönderim kodu oluşturuyorum. Tüm bilgiler sisteme otomatik olarak yansıyor. ... Mesaja git »
Var, var olmasına da torpilli girdikleri için bu kadar oluyor...... Mesaja git »
AMD Radeon RX 590 duyuruldu: İşte özellikleri ve fiyatı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bitcoin’de 6000 dolara düşmüşken miningciler rahat bırakır bie sürw piyasayı...... Mesaja git »
Çinliler her zaman vardı. Yalnızca ülkemizde yeni yeni tanınıyor...... Mesaja git »
Apple da ekrana entegre sensör tasarımına sıcak bakıyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
O şekilde ekranın köşesine kamera entegre ettikleri için gelmiş geçmiş en kötü tasarımlı iphone olabilir...... Mesaja git »
Google, karanlık modun pil tasarrufu sağladığını onayladı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
O değil arkadaş bu kadar göz kanatan bir karanlık mod olabilir mi ya şunu yıllardır düzeltme zahmetine girmediniz...... Mesaja git »
Google, karanlık modun pil tasarrufu sağladığını onayladı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Saati öğrenmek için telefona bakmayan tayfadan olduğum için karanlık mod kadar gereksiz bir şey yok...... Mesaja git »
Xbox One konsolu için klavye-fare desteği 14 Kasım’da başlıyor başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bunu gören PS’cilerin gözleri yaşlı, xbox’a çamur atma peşinde... Muhteşem bir özellik.... Mesaja git »
2019 Mazda CX-5, yeni turbo motoru ve donanım paketiyle sahnede başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Üçüçüç milyon milyar....... Mesaja git »
Samsung’un 2700$’lık kapaklı telefonu duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ben beğendim. Parmak izi okuyucusu tam olarak nerede onu merak ediyorum...... Mesaja git »
Arkadaşları

enes sarkin 19
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: YURTİÇİ KARGO GÖNDERİLERİNİZ %80 İNDİRİMLİ! KREDİ KARTIYLA ÖDEME SEÇENEĞİ! REFERANSLA HEDİYE KODLAR !
Alıcı: mfyzc
Tarih: 13 Kasım 2018; 13:26:55
Yorum
Çok hızlı güvenli bir alışverişti, ilgilenen yetkili çok kibar ve çok hızlı kargo verirken beklediğim süre kadar bile beklemeden indirim kodum hazırdı. Güvenle tercih edebilirsiniz...
Genel Puan

Ürün: YURTİÇİ KARGO GÖNDERİLERİNİZ %80 İNDİRİMLİ! KREDİ KARTIYLA ÖDEME SEÇENEĞİ! REFERANSLA HEDİYE KODLAR !
Alıcı: ucgunmuhlet
Tarih: 25 Ekim 2018; 15:30:38
Yorum
hızlı ılgılı guvenılır
Genel Puan

Alıcı: hoptimus
Tarih: 24 Ekim 2018; 16:49:40
Yorum
Arkadaşa teşekkür ediyorum. Kargom büyük olduğu İçin yurtiçi kargo 200 tl kargo ücreti istedi . Çağrı bey sağolsun kargoyu sayesinde 50 tl getirdiler. Çok teşekkür ederim. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan

Alıcı: liamsi2
Tarih: 19 Ekim 2018; 15:16:14
Yorum
İlgili bir satıcıydı. Şubede indirim kodunun hangi kampanyaya ait olduğunu sordular. Ben de mesaj attım. Anında dönüş yaptı.
Genel Puan

Alıcı: frkhnnhkrf
Tarih: 2 Ekim 2018; 14:27:10
Yorum
Sorunsuz.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Tablet
iPad Mini 4
Kulaklık - Amfi
Beats Audio
Clash of Clans
Clash of Clans

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094