Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ebedidevlet
Gerçek AdEbedi Devlet
Doğum Tarihi1 Ocak 2001
KonumKocaeli,İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xbox One X'e Güncel Rekor Fiyatlar başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Cihaz mevcut zaten. Merak edip baktım ve fiyatlar ortada.... Mesaja git »
Xbox One X'e Güncel Rekor Fiyatlar konusunu başlattı (dün)
Hepsiburada fiyatı en düşük en yüksek 3676TL-5203TL Fiyat karşılaştırma sitelerinde en düşük en yüksek 3398TL-6779TL... Mesaja git »
Xbox Game Pass üç aylık abonelik ve Xbox Live Gold 12 aylık abonelik 14 gün boyunca indirimde. Xbox Game Pass (Üç aylık abonelik 87,00 TL yerine 29,00... Mesaja git »
EA ACCESS [ SADECE XBOX ONE'DA ] The Sims 4 EA Access’te !!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dante's Inferno X360 döneminde oynamıştım. Hakettiği değeri görememiş bir yapım. One X'te tekrar oynanabilir.... Mesaja git »
EA ACCESS [ SADECE XBOX ONE'DA ] The Sims 4 EA Access’te !!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ne zaman geliyor bu oyunlar uzun süredir açmıyordum konsolu bugün baktım hiçbirini göremedim.... Mesaja git »
Silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Vatana memlekete faydanız olsun diyenler bu zamana dek ne faydası olmuş? Mesela ne katmış bu ülkeye nerede askerlik yapmışta ders verecek kıvamda görü... Mesaja git »
CYBERPUNK 2077 [DUYURULDU] [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Biz daha ölmedik :)... Mesaja git »
PUBG X Box One başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ücretsiz deneme versiyonu içerik olarak kısıtlanmış mı? Sadece 5.9GB indi ve herhangi bir güncelleme istemedi sonrasında. 30-40GB vardır diye tahmin e... Mesaja git »
Microsoft Xbox One X için kaçırılmayacak fırsat: 700 TL indirim! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bu bir kampanya mı yoksa şuandan itibaren resmi satış fiyatı 2000 olarak mı belirlendi bilgisi olan var mı?... Mesaja git »
FORTNITE (Epic Games) | PS4 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Oyunu açınca Epic games hesabına oluştur/bağla tarzı bir uyarı geldi ben Epic hesabı oluşturmadım hesabım olmadığından bağlamadım da PSN ile Epic'i. B... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Bin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094