Şimdi Ara

Game Pass Üç Aylık Abonelik 29,00 TL | Live Gold 12 Aylık Abonelik 119,33 TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
7.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox Game Pass üç aylık abonelik ve Xbox Live Gold 12 aylık abonelik 14 gün boyunca indirimde.
    Xbox Game Pass (Üç aylık abonelik 87,00 TL yerine 29,00 TL)

Xbox One'da 100'den fazla Xbox One ve Xbox 360 oyununa sınırsız erişim elde edin. Sea of Thieves, State of Decay 2, Forza Horizon 4 ve Crackdown 3 gibi yeni oyunları yayınlandığı gün oynayın, çok sevilen oyunlardan eleştirmenler tarafından beğenilen oyunlara kadar çeşitli oyunların keyfini çıkarın. Her zaman oynamak istediğiniz oyunları keşfedin ve indirin veya özlediğiniz favori oyunlarınızı tekrar oynayın. Oyunlar yüksek derecelendirmelerine ve eğlence düzeylerine göre seçilmiştir ve mevcut katalogda bir Xbox One oyununu beğenip bu oyuna sahip olmak isterseniz oyunu satın alıp %20'ye kadar tasarruf edebilir ve ilgili oyun eklentileri ve sarf malzemeleri için %10 oranına kadar indirim alabilirsiniz. Sürekli eklenen yeni oyunlarla ve istediğiniz zaman iptal etme seçeneğiyle Xbox Game Pass, sınırsız oyun oynamak için biletinizdir.

Xbox Live Gold (12 aylık abonelik 179,00 TL yerine 119,33 TL)

Bir Xbox Live Gold Üyesi olarak, Microsoft Store'da en gelişmiş çok oyunculu, bonus oyunlara ve özel üyelik indirimlerine sahip olursunuz. Xbox Live Gold ile arkadaşlarınızla, ailenizle ve tüm dünyadaki Xbox Live üyeleriyle bağlantıda kalırsınız.

• Şimdi elimde 1 aylık ücretsiz Game Pass şifresi var onu kullanıp üzerine bu 3 aylık kampanyadan faydalanabilir miyim?Aynı şey live gold için de geçerli hali hazırda 3 aylık ücretsiz üyeliğim var üzerine bu 12 aylığı ekleyebiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crespo1992 -- 18 Temmuz 2018; 19:51:40 >
  • Daha geçen gün 1 yıllık gold üyelik almıştım. Şimdi indirim görünce bir sene daha uzattım. 2020 temmuz ayına kadar kafa rahat artık.
  • 3 ay gamepass 29 TL şaka gibi. Almayani dövüyorlar..

PS4 excleri bitirdim diye Xbox aldım PS4 yanına bu EA Access, gamepass yüzünden PS4 açamıyorum 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertace -- 18 Temmuz 2018; 23:39:46 >
  • Vay arkadaş! 12 aylık abonelik alalı 3 gün olmadı daha! Bir yıl daha mı uzatsam ne yapsam...?

Not: Yeni konsola elim değmedi daha atarsa $3 :)

Soru: Konsol ile gelen aylık gamepass kodunu kullanıp üstüne 3 aylık alsam süreye eklenir mi ? Sorusunun yanıtını bende merak ediyorum.
  • Benimde merak ettiğim konu şu, ana hesabımda 10 ağustosa kadar geçerli gamepass var, 3 aylık alsam bu hesabın kullanım süresine mi ekleniyor bilgisi olan var mı?
  • Storedan almaya çalışıyorum ama 1 aylık 29 TL diyor.

Not : Ağustosta bitecek gamepass aboneliğim var
  • Şu Gamepass'i gömüyordum "yıllık üyelik" olması lazım diye. Ama 3 aylığı 29'a görünce dayanamadım aldım, sonrasında da devam ederim artık herhalde.

Elimde Gears of War vs gibi oyunlar olmasına rağmen bi köşeye yazdım, eve gidince indirilecekler diye. Baya bi oyun çıktı. Yani daha baştan kendini amorti ediyor.

Hatta keşke daha önce bazı oyunları parayla almasaymışım dedim.

EA Access ve ikisi birleşince zaten daha ekstradan oyuna para vermeye pek gerek kalmıyor gibi.

Yalnızca çok önce, çıkar çıkmaz falan oynamak istediğiniz oyun vs. varsa almak gerekecek.

Ki Forza Horizon 4 de eklenecekmiş çıkar çıkmaz, oyunu almama gerek kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertace

3 ay gamepass 29 TL şaka gibi. Almayani dövüyorlar..

PS4 excleri bitirdim diye Xbox aldım PS4 yanına bu EA Access, gamepass yüzünden PS4 açamıyorum 😀
    Almadım, hastaneden yazıyorum.
  • Live gold 3 aylik 29 tl ama suan benden 75 tl kesti ne yapmam lazim acil yardım
  • Sadece gamepass i alsam gold olmadan oyunlar oynanıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamez

Sadece gamepass i alsam gold olmadan oyunlar oynanıyor mu?
    Çok oyunculu oynamak için gold şart...
  • 2 kere alınıyor mu bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yayengec

Çok oyunculu oynamak için gold şart...

Alıntıları Göster
    gamepassteki oyunları single oynamak için gold şart değil yani kesin olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamez -- 21 Temmuz 2018; 10:52:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamez

gamepassteki oyunları single oynamak için gold şart değil yani kesin olarak?

Alıntıları Göster
    Kesin..
  • gold yada game pass almayı düşünüyorum hangisini almalıyım sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: omenhope

Daha geçen gün 1 yıllık gold üyelik almıştım. Şimdi indirim görünce bir sene daha uzattım. 2020 temmuz ayına kadar kafa rahat artık.
    Hocam 1 sene daha nasıl uzattınız acaba?

Benim üyelik de Ekim ayında bitecek ama uzatmak istiyorum hazır indirim varken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dallamos

Hocam 1 sene daha nasıl uzattınız acaba?

Benim üyelik de Ekim ayında bitecek ama uzatmak istiyorum hazır indirim varken.

Alıntıları Göster
    şuradan ürün olarak alınca mevcut üyeliğe ekleniyor:
    https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-live-gold/cfq7ttc0k5dj/000G

• Dallamos D kullanıcısına yanıt
    Üyeliğimin olduğu hesaba alınca otomatik olarak uzadı.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.