Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
stun
Gerçek Admertcan bekar
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mayıs 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Rainbow Six Siege Hala Alınır Mı? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
alınır da üstünden böcek gibi geçerler... Mesaja git »
METRO EXODUS [ANA KONU] (15 Şubat 2019) (İnceleme Puanları Geldi!) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
beyler oyuna türkçe altyazı yazıyorum , youtube üzerinden , ilk bölümü yayınladım.. MBT TV , rdr 2 ,tomb raider, spiderman ,re 2 ' yi de çevirdim ,... Mesaja git »
Sekiro: Shadows Die Twice Hikaye Fragmanı başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
[quote]Orjinalden alıntı: porsux <blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: rambocuk... Mesaja git »
SHADOW OF THE TOMB RAIDER | PlayStation 4/Pro (2018) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
arkadaşlar shadow of tomb raider için ve rdr 2 ,spiderman için youtube kanalımda TÜRKÇE ALTYAZI ekledim.. re 2 ' ye de yeni başladım.. link bı... Mesaja git »
RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
arkadaşlar rdr 2 , tomb raider , spiderman gibi oyunlara türkçe altyazı koydum youtubedan yayınladım .. re 2 remake' e de yeni başladım.. 5 bölüm yayı... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
arkadaşlar ben oyuna türkçe altyazı ekledim , 40 bölüm yayınladım .. tamamen altyazı olarak.. oyunun ilk sonuna kadar geldim .. destek olursanız sevin... Mesaja git »
Hitman HD Enhanced Collection PS4 ve Xbox One için Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
çok güzel... Mesaja git »
Kuzenimle Evlensem Mi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ailen izin veriyorsa evlen ama senin ailende daha önce akraba evliliği olmuşsa, soyları da sana dayanıyorsa , risk katlanarak artar , dinimizce sakın... Mesaja git »
Sigara icmek disarda da yasak olmalı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
başlığını görünce ebenin .... ama yani.. dedim.. burayada yazayım bu kadar komik , saçma bir başlık olamaz... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
oyunun en kötü taraflarından biri auto aim ama onu kapatınca zevk almaya başlıyorsun... semi auto shotgun ve semi auto pistolün farkı yok demek çok b... Mesaja git »
Arkadaşları

clubberkay

Walter Hartwell White
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS3
PSN ID
SummitTR

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141