Şimdi Ara

Euw den Tr Geçiş Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçen sezon bittiğinde ücretsiz geçiş açılmıştı. Bu sezonda aynı şekilde açarlar mı?

NOT: Boş muhabbet yapmayın , post kasmak için yazmayın!!

• muhtemelen gelir
  • ya abi ben anlamadım her konuya yazıyorum bende zaten beleş sizde değil mi ?
  • Asterix kullanıcısına yanıt
    ne zamandır bedava ki?
  • tüh post için yazamıyormuşuz o zaman şu bilgiyi vereyim. arkadaşım 2 ay önce west ten ücretsiz geçti. ben hala açık diye biliyorum geçişler. fakat yurttan takip etmek zor oluyor yani kapatmış olabilirler
  • Haziran ayında gelmişti sanırım en son free geçiş. 1 ay açık kalmıştı. Yine haziranda çıkabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverPower

tüh post için yazamıyormuşuz o zaman şu bilgiyi vereyim. arkadaşım 2 ay önce west ten ücretsiz geçti. ben hala açık diye biliyorum geçişler. fakat yurttan takip etmek zor oluyor yani kapatmış olabilirler

yok kardeşim dün girip baktım 2600 Rp diyor hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: tane45

ne zamandır bedava ki?

bilmiyorum ama benim bütün hesaplarımda bedava hatta dün ranked banı yemiş hesabın banı acılsın diye tr geçirdim beleşe
  • Şu anda kapalı.

Ben buna diğer liglerdeki insanları Türkler'den kurtarma planı diyorum.

Her sene olduğu gibi önümüzdeki sezon da kesinlikle ama kesinlikle açılacaktır.

Merakın kalmasın sadece azıcık sabır.
  • üniversite elçisi bul 1-2 haftaya ücretsiz taşır. Bu ay sonunda bende büyük bir ihtimalle tr geçeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHKinqDH

Şu anda kapalı.

Ben buna diğer liglerdeki insanları Türkler'den kurtarma planı diyorum.

Her sene olduğu gibi önümüzdeki sezon da kesinlikle ama kesinlikle açılacaktır.

Merakın kalmasın sadece azıcık sabır.

Tabikide plan o yönde ama arkadaşlarım tr de olduğu için euw de açıkçası yalnız oynamak biraz sıkıntı olmaya başladı ha zevk aldım mı büyük büyük zevk aldım tr de alamadığım kadar zevk aldım ama gel gelelim sıkmaya başladı muhabbet edecek insan yok o yüzden maalesef tr ye dönüş yapmak durumundayım

• heralde
  • post kasmak için
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.