Şimdi Ara

355. DÖNEM 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
2.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde acemilik burada. usta birliği gaziantep İslahiye 106. Topcu birliği

acemilik ve usta birliği aynı olanlarla ve ;

acemiliğe İzmirden Antalyaya geçeceklerle haberleşebiliriz...
  • usta birliği 107. topçu alayı olan varsa irtibata geçsin, şimdiden tanışalım
  • 353 dedeniz olarak acemiliğim benimde antalyada yaptım. Sizi orada zorlayacak tek şey sıcaklar olacaktır arkadaşlar. 4 bölük mevcut orada. 1 bölük 4 takımdan oluşuyor. 1 takım 100 kişi. hangi takımdaysanız, koğuşlarınız 50 şer kişilik olacak. 50 -50 ayrılacaksınız. Koğuşlarda 50 kşi kalınca malesef dar olacak. aralardan geçerken arkadaşınızdan müsade isteyeceksiniz. Dolapları kullanırken her gecen izin isteyecek. Çarşafların ve yastık kılıflarının leş gibi bir görüntüsü var. Sararmış hep. Fakat temiz. Size önereceğim en güzel şey giderken düz mavi yastık kılıfı götürün 2-3 tane. Mutlaka. Eğitim sahaları malesef toz toprak. Kantinler sıkıntı olacak sizin için. Sıralar uzadıkça uzayacak. Yazın daha sıkıntı. Bol bol içecek için kullanacaksınız.Banyo olayı duş şeklinde. Fakat size verilen süre az olacaktır. O biraz sıkıntı. Birde akşam 9 'a kadar kantin bolgesinde bekliyorsunuz mal gibi. Yemekler gayet iyi. Tabi annenizin evindeki rahatı ve yemekleri beklemeyin :) Usta birliğine gittiğinizde bir çoğunuz antalyadaki yemekleri arayabilir. Şimdiden hayırlı olsun. Tekrar söylüyorum sizi orada sıcaklar çok fena zorlayacak. Buna hazırlıklı olun.

• Hırsızlık olayları oluyor mu peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Licus

Hırsızlık olayları oluyor mu peki?

Bizim dönemde hiç olmadı dostum.
  • by_deViLs kullanıcısına yanıt
    burası topcular olarak geciyor dimi ????
  • camokaenes C kullanıcısına yanıt
    Bana sormamışsın gerçeği Enes, ama evet burası topçular diye geçiyor. Havaalanına yakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16piyader0706 1 kullanıcısına yanıt
    eyvALLAH çok saol :)
  • Bu arada antalyadan Genelkurmay'a gönderilen bi allahın kulu yok mu ya

• usta birligi anitkabir komutanligi cikti benimde daha gormedim kimseyi anitkabire giden

• zola1021 Z kullanıcısına yanıt
    Anıtkabir'de değişik evet ben de duymadım, ama kimse mi yok yahu buralara giden :) konuşma mı diyorlar acaba :) zola senin yabancı dil belgen yada yüksek lisansın var mıydı bu arada ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ingilizce ogretmeniyim hocam sanirim rehber olarak kullanicaklar

• Belli oldu nedeni hocam :) hayırlısı olsun rahat geçer rehberlik diye tahmin ediyorum. Benim nolacağım daha muallak.

• Egitim birligim Antalya benimde.. usta birligim Narlidere Izmir merasim bolugu.

07.05.2014 te saat 06.25 ucagiyla gidicem gelen arkadaslar iletisime gecebilirler saat 13:00 a kadar teslim olucam.

• bolukler neye gore belirleniyor arkadaslar bilgisinolan var mi

• 16piyader0706 1 kullanıcısına yanıt
    Ben varım devrem
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16piyader0706

Bu arada antalyadan Genelkurmay'a gönderilen bi allahın kulu yok mu ya

Devrem memleket neresi

• antalyanın yemeklerin kıymetini iyi bilin valla ustalıkta çooook arıycaksın çook
  • Eğitim Birliği 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA
    Esas birliği GENELKURMAY BASIMEVI ÇANKAYA ANKARA

• quote:

Orijinalden alıntı: brsdoruk

Egitim birligim Antalya benimde.. usta birligim Narlidere Izmir merasim bolugu.

07.05.2014 te saat 06.25 ucagiyla gidicem gelen arkadaslar iletisime gecebilirler saat 13:00 a kadar teslim olucam.

Bende 06:35 ucagiyla gidicem 7sinde onur air'le

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.