Şimdi Ara

Google yeni Android sürümünde çekirdek uygulamaların ikonlarını değiştirebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google yeni Android sürümünde çekirdek uygulamaların ikonlarını değiştirebilir

Google'ın Android işletim sisteminin yeni sürümü Project Hera ile ilgili sık sık yeni bilgiler gündeme gelmeye başlarken, bazı görseller de sürümün neye odaklanacağını gözler önüne seriyor.

Son olarak sızdırılan sürümün alfa aşamasındaki tasarım görseli çekirdek Google uygulamalarının ikonlarının değişeceğini gösteriyor. Yeni ikon tasarımlarının daha sade ve şu anki Android 4.4 sürümü ile web sayfalarındaki ikonlardan farklı olduğu görülüyor.

Project Hera ile Google'ın daha çok tasarıma odaklanacağı ve tüm Google hizmetlerinde benzer ikon tasarımlarını kullanacağı dile getiriliyordu. Bu durumda ya görseldeki ikon tasarımı esas olacak veya bu tasarım biraz daha şekillendirilecek. Kesin bilgiler ise Mayıs ayındaki I/O 2014 konferansında ortaya çıkacak.  

Kaynak:http://www.androidheadlines.com/2014/04/rumor-google-redesign-android-launcher-icons-core-apps.html

• Bu kombinasyon sektörde kilometre taşı olacak: Android 5.0 + Snapdragon 810

• 4.5 Sürümü gelecek. 4.4 sürümü tasarım olarak oturmuş bir sürüm değil. Yarım yamalak bir geçiş yapıldı. İşletim sisteminin çoğu yerinde hala 4.3 ve daha eski sürümlerden kalma grafikler var. Mavi renkten tam anlamıyla bu sürümde kurtulacağız.

• Yenilikler güzeldir. Yıllar boyu böyle devam edecek diye bir şey yok.
  • Değiştirsinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkonlara bir standart getirseler çok güzel olacak. Biri yuvarlak biri üçgen biri dikdörtgen biri bilmem ne şeklinde. Estetik olarak IOS tarzı ikonlar daha hoş, illa kare olmayabilir sizde yuvarlak yapın ama hepsini yapın.
  • Dün öğlen Vakti wp 8.1 beta kullanıcılara sunuldu. Bununla ilgili hiç haber yokken saçma bir ikon değiştirme haberi bulunması garibime gidiyor.

• Güzel olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: grandcross

Dün öğlen Vakti wp 8.1 beta kullanıcılara sunuldu. Bununla ilgili hiç haber yokken saçma bir ikon değiştirme haberi bulunması garibime gidiyor.

Wp kullanıcısı değilim ama katılıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google, üreticilere neden Google Edition zorunluluğu getirmiyor? Rom olarak böyle bir seçenek sunulsa, isteyen istediği romu yüklese olmaz mı? En azından güncelleme açısından. Nexus'ta kaymak gibi akan arayüz, stok romlarda performans modu yüklemeden akıcı çalışmıyor.

• Giderek chrome os'a benziyor sanki

• İkonlar çok hoş olmuş ben beğendim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • flat design iyidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.