Şimdi Ara

SATILIK 0 Asus Gtx650Ti (İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
7.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    21 ay garantili(Bana geldiğinde 2 yıl garantiliydi elimde beklediği icin böyle)
    Ürün turnuvadan kazanıldığı için fatura kesilmemiştir.Garantilik bir durumda garanti belgesi bulunmakta hiçbir sorun olmaz.
    Elden satış yapılacak
    http://www.amazon.co.uk/GeForce-Graphics-Dual-link-Express-Technology/dp/B009M4MAIK
    Alttaki yorumlar diğer kart içindir.
    Tel:05347206595
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schar -- 14 Ocak 2014; 15:54:39 >

• Elimde Gigabyte GTX560 modeli var. 3 sene garantili, EXA faturalı 3-4 ay kullandım. GTX660 Tİ ile takas düşünüyor müsünüz ? Üzerine birşeyler koyarım tabii ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zagor88

Elimde Gigabyte GTX560 modeli var. 3 sene garantili, EXA faturalı 3-4 ay kullandım. GTX660 Tİ ile takas düşünüyor müsünüz ? Üzerine birşeyler koyarım tabii ki.

üzerine çokbirşeyler koyman lazım
  • 600 ti piyasa fiyatı 500 TL . Hatta 660 ti amp! 500 TL - 550 TL den satıldı. Zotac 660 ti amp! ram frekans hızları piyasadaki bütün 600ti lerden fazla.

650 TL çok uçuk bir rakam olmuş. 700 TL ye çok rahat gtx 670 alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StickyGreen

Her satışta bir yorum. Alakalı-Alakasız.

@mafya88

+1 Adam haklı.
  • quote:

quote:

Her satışta bir yorum. Alakalı-Alakasız.

@mafya88

+1 Adam haklı.

eee? sanamı sorayım yorum yaparken?
  • Farkındaysan yaptığın alıntı benim, yaptığın yorum bana. Belki istemiyorum ? Biriyle konuşuyorum araya giriyorsun. Adama ürünü hakkında soru soruyorum; bir bakıyorum sen atlıyorsun. Bir daha biz erkek erkeğe konuşurken sen araya girmezsen sevinirim.
  • quote:

Farkındaysan yaptığın alıntı benim, yaptığın yorum bana. Belki istemiyorum ? Biriyle konuşuyorum araya giriyorsun. Adama ürünü hakkında soru soruyorum; bir bakıyorum sen atlıyorsun. Bir daha biz erkek erkeğe konuşurken sen araya girmezsen sevinirim.

ya aklınmı yok salağamı yatıyosun ne yapıyosun boş boş konuşup adamın canını sıkma forum burası isteyen istediğini yazar adamla konuşacaksan atarsın pm konuşursun benmi diyim bunuda sana aklın kesmiyomu?

bende profiline bakmadan cevap veriyorum sana keşke daha erken baksaymışım takıl sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4A4F57CBB -- 20 Ağustos 2013; 19:59:01 >
  • Benim yazdığıma, bana cevap yazıyorsun diyorum sen hala pm atarsın isteyen istediğine yazar diyorsun. He yav he.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zagor88 -- 20 Ağustos 2013; 20:19:03 >
  • Bu arada Forumda Zotac gtx 660 ti 450 TL ye satıldı
  • adamın ürünleri sıfır ama bunu dikkate alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aysat

adamın ürünleri sıfır ama bunu dikkate alın

Dikkat edilmesi gereken yer burasıydı sağolun yorum için.
  • MSİ GTX 660 ti p.e nın sıfırı 650 vatanda zaten %25 indirim ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeranSetaou

MSİ GTX 660 ti p.e nın sıfırı 650 vatanda zaten %25 indirim ile

Evet bunu söyleyen 2178391283 kişisiniz sağolun biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: andrew34

quote:

fiyatlar bir gün 50lira fazla bir gün 50lira az hani dolar diyecemde o bile o kadar oynamıyor

eğer vatanda aynı fiyata satılıyorsa kimse sizden bu fiyatlara almaz hocam.

bu arada vatana baktım sadece 2 yerde stokta gözüküyor ve %25 ile 699liraya geliyor yinede o fiyat taksitli olduğu için çok daha mantıklı.

son ekleme buna bu fiyatı verecek olan üzerine 100lira daha koyar sıfır gtx760 alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4A4F57CBB -- 22 Ağustos 2013; 14:20:59 >

• quote:

quote:

quote:

fiyatlar bir gün 50lira fazla bir gün 50lira az hani dolar diyecemde o bile o kadar oynamıyor

eğer vatanda aynı fiyata satılıyorsa kimse sizden bu fiyatlara almaz hocam.

bu arada vatana baktım sadece 2 yerde stokta gözüküyor ve %25 ile 699liraya geliyor yinede o fiyat taksitli olduğu için çok daha mantıklı.

son ekleme buna bu fiyatı verecek olan üzerine 100lira daha koyar sıfır gtx760 alır.

Fiyatta indirim yapıldı

• iyi fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf Servisi -- 25 Ağustos 2013; 12:50:08 >
  • Asus ların 3 yıl garantisi oluyor bilginize.
  • quote:

Asus ların 3 yıl garantisi oluyor bilginize.

Öyledir ürün bana hediye geldiği için bilmiyorum o kısmını sağolun bu arada.
  • quote:

quote:

Asus ların 3 yıl garantisi oluyor bilginize.

Öyledir ürün bana hediye geldiği için bilmiyorum o kısmını sağolun bu arada.

Ne demek.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.