Şimdi Ara

2 yıllık Elektrik bölümü mezunuyun AÖF Öğrecisiyim Mühendislik okumak istiyorum!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
1
Favori
3.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 sene marmara üniversitesi elektrik bölümu 2007 mezunuyum , su anda aöf 4 sınıf ögrencısıyım ancak iş yerındeki kalifiye eleman ihtiyacını gördüğümden muhendıslık okumak istiyorum. Özel unıversitelerde bu ihtiyacımı cevaplayabilecek bir kurum var mıdır? Bilgi sahibi olan var mı??

• Yanlis anlamadiysam 2 yillik onlisans mezunusun. Bu durumda okumaya devam etmek icin 2 sansin var. Ya dikey gecis sinavi, ya da öss (simdiki ismini bilmiyorum, sanirim 2 asamali yapiliyor ve ismi degisti)

Bende onlisans mezunuydum. Dgs ile lisans programina yerlestim. Direkt 2.siniftan baslattilar. Dgs secenegine yonelmeni oneririm.

Edit; ozel univ okuma sansin varsa gozu kapali dgs diyorum. Cunku devlet univlerine nazaran, ozel univler daha dusuk puanlarla ogrenci alimlarini yapiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gordon Freedos -- 21 Şubat 2013; 12:24:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DGS ile geçebilirsin hocam. Ben İTÜ'de okuyorum aynı senin gibi elektrik bölümü mezunu biriyle tanıştım havuz derslerinden birinde, elektrik mühendisliğine tamamlıyordu.
  • Geç olacak ama cevap verebilirseniz sevinirim.

-Şu aşamalardan sonra neler oldu neler yapabildiniz sormak isterim?

üniversite arayışındayım da araştırıyorum her şeyi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.