Şimdi Ara

750 TL'm var ne yapıyım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
2.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Elbise vb. bolca var zaten evde o yüzden öyle şeye yatırmak istemiyorum. Playstation 4 filan hep oyun için. Taşınabilir bişey istiyorum yani. Bisikletim var. Yaz tatilinde nerdeyse hergün 5-6km yol gidiyorum Para yatırmak falan pek güvenmiyorum ne olucağı belli olmaz
    @Knocknight Ne yani makine alırsam belirli bi süre sonra köşede durur mu diyosun ? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhemirdh

PS3 artık alınmaz benim gözümde :D

sadece nedenini söylermisin
  • okula git :)
  • Ps3 alma belli bir sure sonra atacaksın kenara.Hem ps4 çıkıyor.Pc upgrade yapılabilir.Ama ben de olsa o kadar paraya pc upgrade veya saga sola Harcardim.İddaa falan oynardım.Cok şey yapılmaz o parayla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MerTurkizM

Ps3 alma belli bir sure sonra atacaksın kenara.Hem ps4 çıkıyor.Pc upgrade yapılabilir.Ama ben de olsa o kadar paraya pc upgrade veya saga sola Harcardim.İddaa falan oynardım.Cok şey yapılmaz o parayla...

hocam ben ps4 ün 1,5-2 seneden önce çıkacağına inanmıyorum süper slim 2 sene idare edeer sonra ps4 :)
  • @Magnesium,
    @MerTurkizM : Eskisi kadar hoşuma gitmiyo nedense zaten oyunlarla o kadar aram iyi değil, PC upgrade'e ve PS'e bu yüzden ihtiyaç duymuyorum
  • v911+trex250+turnig9x kumanda..Sadece helikopteri şarj aletini ve bataryasını alırsın turnigy 9x kumandayı ikisindede kullanırsın birde bol bol yedek parça . v911 de prof olursun sonra trex250 ye geçersin.
  • quote:

@Magnesium,
    @MerTurkizM : Eskisi kadar hoşuma gitmiyo nedense zaten oyunlarla o kadar aram iyi değil, PC upgrade'e ve PS'e bu yüzden ihtiyaç duymuyorum

Peki o zaman, çünkü bazı arkadaşlar ps4 diye tutturmuşlar. Daha tarihi belli değil , duyurulmadı bile. Şuan tam ps3 alma zamanı harika oyunlar geliyor. God of war , the last of us
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnesium

quote:

@Magnesium,

Peki o zaman, çünkü bazı arkadaşlar ps4 diye tutturmuşlar. Daha tarihi belli değil , duyurulmadı bile. Şuan tam ps3 alma zamanı harika oyunlar geliyor. God of war , the last of us

PS alcak olsaydım zaten Vita alırdım. Neyse Touch'a karar verdim gibi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.