Şimdi Ara

FM Radyodan Ses Kayıt yapabilen güncel telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Babam için FM radyodan ses kayıt yapabilen bir telefon arıyorum. Fiyat seviyesi olarak 500-800 TL civarı düşünüyorum.
    Aranılan en kritik özellik, FM radyosu olması ve radyodan kayıt yapabilmesi.
    FM radyo, donanım bağımlı bir özellik olduğu gibi gördüğüm kadarıyla pek uygulama yükleyerek halledilebilecek birşeye benzemiyor.
    Yapılabiliyor olsa bile zaten tek tük bir iki uygulama gördüm, çalışacağı meçhul.

Galaxy Note'da bu özellik standart olarak var örneğin. Galaxy S2'de göremedim. Bunlar zaten fiyat olarak yüksek kalıyor ama yine de kendi telefonlarınızda bu özelliği kontrol edip olup olmadığını yazarsanız bana oldukça faydası olacak.

Örneğin, LG L5 ya da Nokia 700 uygun duruyor, ama sanıyorum ikisinde de yok.

Teşekkürler

• S2 de var.
  • verdiğiniz fiyat aralığında olmasada kullandığım telefon samsung c3530 diyorum. radyodan m4a formatında çok kaliteli kayıt özelliği mevcut. fazla mb harcamıyor, nasıl dinlediyseniz öyle de kaydediyor. 30 istasyon hafızası var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VenatoR_

S2 de var.

Standart fm radyo uygulamasında göremedim, farklı bir uygulama ile mi?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colmy

verdiğiniz fiyat aralığında olmasada kullandığım telefon samsung c3530 diyorum. radyodan m4a formatında çok kaliteli kayıt özelliği mevcut. fazla mb harcamıyor, nasıl dinlediyseniz öyle de kaydediyor. 30 istasyon hafızası var.

daha ucuz olmasında sakınca yok :)

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redsnapper

quote:

Orijinalden alıntı: VenatoR_

S2 de var.

Standart fm radyo uygulamasında göremedim, farklı bir uygulama ile mi?

Teşekkürler

4.1.2 güncellemesi ile gelen yeni bir özellik.
  • Arkadaşlar cevaplar için tekrar teşekkürler.

FM Radyodan kayıt genelde ülkeden ülkeye değişiyor, copyright yasakları nedeniyle genelde bizdeki modellerde kapalı geliyor diye anlıyorum.

Türkiye'den alınma Galaxy S3 Mini kullanan varsa ses kayıt olup olmadığını yazabilir mi?

Çok teşekkürler.
  • Son durumda, tuşlu ve boyut olarak ufak bir telefonda karar kıldığımız için Samsung S5610K aldık.
    FM radyo ve radyodan ses kayıt test edildi, herşey çok iyi çalışıyor :)

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.