Şimdi Ara

Nedir bu liselilere ön yargı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Tamam bazıları var(lütfen burada vurmayın) ama hepimiz böyle değiliz ki!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sahi arkadaşlar neden Türkiyede böyle ön yargı var? Şu liseli şu kezban şu kıro, şu bilmem ne?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oQ
  • lise bir geçiş dönemidir.
    liseyi bitirene kadar liselidir.
    kimisi var liseyi bitirmeden olgunlaşıyor kimisi var üniversiteyi bitirecek hala forumda liseli diye çağırırlar hala mal.

bu tamamen kişinin konulara yaklaşımıyla alakalı bir şey.
    mesela liseslilerde birbirlerine lisesli diyor :D bakıyorsun 30 yaşında adama liseli diyor forumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diamond4000 -- 12 Ekim 2012; 19:02:26 >
  • Düzgün yorum yazdın mı kimse senle liseli diye dalga geçmez.Hem açılan saçma konular belli.Son olarak ;) lü smiley kullanan liselidir

• quote:

Orijinalden alıntı: MerTurkizM

Düzgün yorum yazdın mı kimse senle liseli diye dalga geçmez.Hem açılan saçma konular belli.Son olarak ;) lü smiley kullanan liselidir

başımdan geçen olayı anlattım blokladılar.

• Bu kişi blok listesinde "block" ve mesajı bloklandı.
    Bu kişinin mesajını görmek için bloğunu kaldır..
  • Benim lisenin arkadaş ortamı iyi anlaşamadığım tipler var ama genel olarak iyiyim. Akşemsettin Anadolu Lisesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sircap

Bu kişi blok listesinde "block" ve mesajı bloklandı.
    Bu kişinin mesajını görmek için bloğunu kaldır..

• Köküne kadar blokladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 12 Ekim 2012; 19:31:47 >
  • Her sey yasla bitmiyor.Oyle adamlar oluyor ki 21 yasinda bile sacma konular,mesajlar pesindeler.He tamam genellikle bu sacma konu ve mesajlar -17 tarafindan atiliyor.Bazilari oluyor gel beni blokla diyor.Inci sozluk yokken boyle olaylar yoktu.Hosgoru vardi.Simdi forumda herkes birbirine dusmaniymis gibi cevap veriyor.Karsisindakini ezip,egosunu tatmin pesinde.Dogru duzgun insanlar da var tabi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkuadam

Her sey yasla bitmiyor.Oyle adamlar oluyor ki 21 yasinda bile sacma konular,mesajlar pesindeler.He tamam genellikle bu sacma konu ve mesajlar -17 tarafindan atiliyor.Bazilari oluyor gel beni blokla diyor.Inci sozluk yokken boyle olaylar yoktu.Hosgoru vardi.Simdi forumda herkes birbirine dusmaniymis gibi cevap veriyor.Karsisindakini ezip,egosunu tatmin pesinde.Dogru duzgun insanlar da var tabi.

Simdi forumda herkes birbirine dusmaniymis gibi cevap veriyor

• Kolay kolay kimseyi blocklamam jamesx gibi kişiler harç tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

Kolay kolay kimseyi blocklamam jamesx gibi kişiler harç tabi.

+1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.