Şimdi Ara

Kim bedava Cities in Motion istemez ki ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kendilerine anket doldurduğumdan dolayı bana CiM oyununu hediye etmişler fakat bu gece Diablo 3 çıkacağından önümüzdeki 3 ay bu oyunu oynayacağımı düşünmüyorum zaten bu türün meraklısıda değilim isteyen arkadaş sömürebilir.

1.www.gamersgate.com/digitalcopy - sitesine girin
    2. Bir üyelik oluşturun
    3. Kodu girin - Aynı steam gibi
    4. İndirin
    5. Oynayın

Code : CIMD-PVA7-CB1B-VPBW-U5HX-H5VU

Not : Dijital kopya kodu ve yapacağınız işlemler yasaldır herhangi bir kanuna veya forumun kurallarına aykırılık söz konusu değildir lakin kodun kaç kişilik olduğu konusunda bir fikrim yok büyük bir ihtimal tek kullanımlıktır şanslı kişi kendisine benden bir hediye olarak görebilir. Oyun kodu şahsımca kullanılmamıştır çalışmıyor diyeni döverim

• ben de bu anketi doldurdum kod geldi ama kenarda duruyor hiç oynamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xinu

Paradox Interactive

Kendilerine anket doldurduğumdan dolayı bana CiM oyununu hediye etmişler fakat bu gece Diablo 3 çıkacağından önümüzdeki 3 ay bu oyunu oynayacağımı düşünmüyorum zaten bu türün meraklısıda değilim isteyen arkadaş sömürebilir.

2. Bir üyelik oluşturun
    4. İndirin
    5. Oynayın

Not : Dijital kopya kodu ve yapacağınız işlemler yasaldır herhangi bir kanuna veya forumun kurallarına aykırılık söz konusu değildir lakin kodun kaç kişilik olduğu konusunda bir fikrim yok büyük bir ihtimal tek kullanımlıktır şanslı kişi kendisine benden bir hediye olarak görebilir. Oyun kodu şahsımca kullanılmamıştır çalışmıyor diyeni döverim

Teşekkürler arkadaşım.Ben girdim ekledim hesabıma.

• quote:

Orijinalden alıntı: andelip

quote:

Orijinalden alıntı: Xinu

Paradox Interactive

2. Bir üyelik oluşturun
    4. İndirin
    5. Oynayın

Teşekkürler arkadaşım.Ben girdim ekledim hesabıma.

Hayırlı olsun umarım eğlenirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.