Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note [ Ana Konu ] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
8
Favori
36.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Since1903

Arkadaslar note ye s3 teki kilit ekraninda suya dokundugun zaman olan dalgalanmanin aynisini indirmemiz mumkun mudur.?

Yok mu bilgisi olan ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bebahce

s.a arkadaşlar ben harbi çaylak biri olarak bi konu hakkında yardım istiyorum..

sizde uygulamalar'a tıkladıktan sonra menüyü saga veya sola kaydırma yapınca ekran dönüyormu yoksa kayıyormu? youtube'dan izlediğim videolarda dönüyor ama bende kayıyor.

O gördüğünüz büyük ihtimalle go launcher benzeri bir uygulamadır marketten indirilebiliyor

• quote:

quote:

Arkadaslar note ye s3 teki kilit ekraninda suya dokundugun zaman olan dalgalanmanin aynisini indirmemiz mumkun mudur.?

Yok mu bilgisi olan ??

Yeşilcin.com a bir bakın duvar kağıtları bölümünde olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CelalDoğan -- 23 Haziran 2012; 14:29:13 >
  • quote:

quote:

Yok mu bilgisi olan ??

bende bunu istiyordum buldum bir tane fakat sadece duvar kağıdı yaptı. o dalgalanma şeysi olmadı. Bilen varsa link atsın..
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gök-han -- 23 Haziran 2012; 14:43:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gök-han

quote:

quote:

Yok mu bilgisi olan ??

bende bunu istiyordum buldum bir tane fakat sadece duvar kağıdı yaptı. o dalgalanma şeysi olmadı. Bilen varsa link atsın..

S III kilit ekranı uygulaması malesef NOte da S III deki gibi gözükmüyor ve şu anda tüm bulacağınız uygulamalar aynı eksik özellikle mevcut.

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: bebahce

s.a arkadaşlar ben harbi çaylak biri olarak bi konu hakkında yardım istiyorum..

sizde uygulamalar'a tıkladıktan sonra menüyü saga veya sola kaydırma yapınca ekran dönüyormu yoksa kayıyormu? youtube'dan izlediğim videolarda dönüyor ama bende kayıyor.

TW launcher'da sadece kayma efekti var.
    eğer üzerine go launcher adw launcher v.b. birşeyler kurarsan ancak o zaman farklı efektler elde edebilirsin.

• maniac hoşgeldin tekrar aramıza
  • ANDROİD UYGULAMA İNDİREBİLECEĞİNİZ SİTELER ilk mesaja eklenmiştir
  • arkadaslar hayirli gunler...yakin zamanda note almayi dusunuyorum.wave 3 umu degistiricem.simdi mobil surumde konuyu takip ediyorum onuncu sayfadayim okumaya devam...ikinci el alirken *#0*# ile genel kontrol olayini yaptim diyelim.peki bu root vs islemlerin yapilip yapilmadini nasil anlicam.bunu gormek icin girilen bir ekran varmi...zira sizden ogrendigim bu islemler garanti disi birakiyormus.garantili ikinci el alcam kismetse.patlak olsun istemiyorum...android ilk olcak mazur gorun...hayirli gunler...

• quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

Orijinalden alıntı: gök-han

quote:

quote:

Yok mu bilgisi olan ??

S III kilit ekranı uygulaması malesef NOte da S III deki gibi gözükmüyor ve şu anda tüm bulacağınız uygulamalar aynı eksik özellikle mevcut.

Saygılarımla...

Yakin zamanda yaparlar onu da diye dusunuyorum.

• hala değiştiremedim iphone 4'ümü , araştırıyorum fiyatlar iyice düşmüş
  • glaxy note s pen dokunmadan algılama problemi çözümü

• Iphone 4, Nexus s, Galaxy Nexus sonrası 2 haftadır note kullanıyorum. Tek memnun olmadığım taraf telefon görüşmesi sırasında karşı tarafın sesinin az gelmesi, ayarlardan en yükseğe getirdim am yine de yol kenarlarında veya birazcık gürültülü yerlerde duyamıyorum. Buna yapılabilecek birşey var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: rucar

Iphone 4, Nexus s, Galaxy Nexus sonrası 2 haftadır note kullanıyorum. Tek memnun olmadığım taraf telefon görüşmesi sırasında karşı tarafın sesinin az gelmesi, ayarlardan en yükseğe getirdim am yine de yol kenarlarında veya birazcık gürültülü yerlerde duyamıyorum. Buna yapılabilecek birşey var mı?

Setting Profiles diye bir uygulama var. Onu kurup kurcalarsan daha derin ses ayarlarını bulup farklı profiller oluşturabileceğini görürsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: M@ni@C

quote:

Orijinalden alıntı: rucar

Iphone 4, Nexus s, Galaxy Nexus sonrası 2 haftadır note kullanıyorum. Tek memnun olmadığım taraf telefon görüşmesi sırasında karşı tarafın sesinin az gelmesi, ayarlardan en yükseğe getirdim am yine de yol kenarlarında veya birazcık gürültülü yerlerde duyamıyorum. Buna yapılabilecek birşey var mı?

Setting Profiles diye bir uygulama var. Onu kurup kurcalarsan daha derin ses ayarlarını bulup farklı profiller oluşturabileceğini görürsün.

teşekkür ederim

• Kolay gelsin. Note almayi dusunuyorum fakat uygulama acilislari ve menu gecisleri yavas, mimarisi eski tarzda yorumlar okuyup kararsiz kaldim. Alirsam memnun kalirmiyim, bilgisi olanlar yardim ederse sevinirim.

• KIYMETLİ FORUM KULLANICILARI

SAMSUNG VE HTC FİRMASININ DAVETLİSİ OLARAK 31-AĞUSTOS BERLİN-IFA 2012 ULUSLARARASI TÜKETİCİ ELEKTRONİĞİ FUARINA KATILACAĞIZ.

BİLDİĞİNİZ GİBİ YENİ NESİL TELEFONLARIN TANITILACAĞI FUARDA SİZLER İÇİN TANITIMI YAPILACAK ÜRÜNLERİ İNCELEYİP , KENDİ GÖZLEMLERİMİZİ DE FUARDA DİLİMİZ DÖNDÜĞÜNCE VİDEOYA ÇEKİP FORUMDA ANINDA SİZLERLE PAYLAŞACAĞIZ.

PAYLAŞIMLARIMIZ FUAR TANITIMLARI İLE EŞZAMANLI OLACAK.BU NEDENLE ONLINE BAĞLANTIMIZ DA ÜRÜNLERLE İLGİLİ SORULARINIZI ANINDA BERLİN'DE FORUM ÜZERİNDEN CEVAPLAMAYA ÇALIŞACAĞIZ.

DİLERİM BİZİM İÇİN VE TÜM FORUM KULLANICILARI İÇİN VERİMLİ BİR ÇALIŞMA OLUR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lav

Kolay gelsin. Note almayi dusunuyorum fakat uygulama acilislari ve menu gecisleri yavas, mimarisi eski tarzda yorumlar okuyup kararsiz kaldim. Alirsam memnun kalirmiyim, bilgisi olanlar yardim ederse sevinirim.

youtube'da milyon tane inceleme var. onları izleseniz daha iyi olur.
    Şu anda burada kimi insanlar 2.3.6 kullanıyor. kimileri 4.0.3 kullanıyor. Kimisi custom rom kullanıyor, kimisi ROOT'lu kimisi overclock etti.
    O yüzden buradan bilgi alman daha doğrusu anlayacağın bilgiyi alman zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: M@ni@C

quote:

Orijinalden alıntı: Lav

Kolay gelsin. Note almayi dusunuyorum fakat uygulama acilislari ve menu gecisleri yavas, mimarisi eski tarzda yorumlar okuyup kararsiz kaldim. Alirsam memnun kalirmiyim, bilgisi olanlar yardim ederse sevinirim.

youtube'da milyon tane inceleme var. onları izleseniz daha iyi olur.
    Şu anda burada kimi insanlar 2.3.6 kullanıyor. kimileri 4.0.3 kullanıyor. Kimisi custom rom kullanıyor, kimisi ROOT'lu kimisi overclock etti.
    O yüzden buradan bilgi alman daha doğrusu anlayacağın bilgiyi alman zor.

Anladim hocam. EYV.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.