Şimdi Ara

SATILIK SIFIR SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) - ALDIĞIM ŞOK FİYATA SATIYORUM - 615 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
5.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Son Ek:
    Telefon @muskoc01 arkadaşımıza satılmıştır.
    Güle güle kullanması dileğiyle. Hayırlı olsun.

Zorunlu Ek:
    Değerli arkadaşlar çok mesaj geliyor. Hepsinde farklı bir tarihe rezerve istekleri, farklı ödeme seçenekleri var. Valla kimseye söz vermek istemiyorum zira neredeyse hepsi aynı saatlerde atılmış. İlk almak isteyen kişiye ürünü vermek istiyorum. Umarım bu durumu anlayışla karşılarsınız zira birinize söz versem diğerine ayıp olacak, geçmişte rezerv ettirdiğim bazı ürünlerimde sıkıntılar çıkmıştı. İlginize teşekkürler.

Dün Teknosa'nın yapmış olduğu 1 günlük kampanyadan almış olduğum SAMSUNG GALAXY ACE Cep Telefonumu (S5830 - Onyx Black) kutusunu, güvenlik bandrolünü dahi açmadan, almış olduğum fiyata yani 615 TL'ye satıyorum.

Fiyatı piyasa fiyatının çok altında güzel bir kampanya idi. Arkadaşımla beraber aldık, onun telefonunu incelediğimde şunu söyleyebilirim ki bu sene en çok satan telefonlardan birisi olacaktır.
    Tasarımı (iphone 4'den esinlenilmiş.), arka bombeli yapısı, ekranı, hızı ile bu fiyata çok güzel bir telefon.

Keşke ekranı 4.3" olsaydı diyeceğim ama o zaman da bu fiyata olmazdı. Ne yazık ki ben bir 500 TL daha para bayılıp (Toplamda 1100 TL. ), daha büyük bir 4.3" ekrana sahip olan Samsung Galaxy S'i alacağım.

Telefonla birlikte Teknosa'dan aldığım faturasını göndereceğim.ç
    Ankara dışına dilerseniz sanalpazar, dilerseniz PTT Kapıda ödeme servisi ile gönderebilirim. Ama Ankara'da olanlara öncelik vereceğim.

Peşin fiyatına taksitli almak isterseniz yine sanalpazar üzerinden satış yapılabilinir. (Ya da Gittigidiyor üzerinden. Gerçi Sanalpazarda imkanlar çok daha fazla. )

Başka aklınıza takılan sorular var ise özel mesaj atarak sorabilirsiniz, üyelik tarihim ve profilimdeki yorumlar yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

SATILIK SIFIR SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) - ALDIĞIM ŞOK FİYATA SATIYORUM - 615 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 21 Mart 2011; 13:54:43 >

• pm gönderemiyorum... başka bir şekilde iletişime geçebilir miyim? msn falan...
  • @arcagur
    PM attım. Gelen Kutunuza bakınız.
  • Tamam, cevapladım...
  • mesajım bulunsun
  • iyide çok istiyordun bunu ne olduda hemen satışa koydun dün aldığın telefonugalaxyin ikinci eline bile 700-800 vermektense bu telefonda fena değil gibi,ben mm de inceledim telefonu,gerçi ekran aydınlatması pek hoşuma gitmemişti belki teşhir olduğundan öyleydi bilemiyorum ama şaşırdım gerçekten,hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: promised

iyide çok istiyordun bunu ne olduda hemen satışa koydun dün aldığın telefonugalaxyin ikinci eline bile 700-800 vermektense bu telefonda fena değil gibi,ben mm de inceledim telefonu,gerçi ekran aydınlatması pek hoşuma gitmemişti belki teşhir olduğundan öyleydi bilemiyorum ama şaşırdım gerçekten,hayırlı satışlar

Hocam foruma gelip, ilgili konularda hangisi alayım diye mesaj atmıştım dün (Galaxy S ya da ACE mi diye) , baktım hemen cevap veren yok, ben de çıkıp gittim almaya. Bu fiyata kalmayacağını biliyordum çünkü.
    Arkadaşıma aldığımız telefonu açıp, incelediğimizde , benim için ekranın 4.3" olması gerektiğine karar verdim. Ben öyle sık telefon değiştiren birisi değilim, bir kere alayım da en kötüsü 2 sene daha götürsün istiyorum. Ne yazık ki Samsung'un pamuk elleri cebime girecek yine, öyle gözüküyor.

Telefon çok güzel yalnız, hatta bana göre Galaxy S'den filan daha güzel bir arka kapağı ve tasarımı var.

Zaten telefonun önü ve çerçevesi iPhone 4, arkası da iPhone 3'den esinlenerek yapılmış neredeyse. Ekranı çok güzel ve çok hızlı. Samsung Android'li telefon yapmayı öğrenmiş diyebiliriz. :)

• Ya bu hngi teknosalarda vardı bn çok istyrm ama o fiyta bUlamdm .
  • Zorunlu Ek:
    Değerli arkadaşlar çok mesaj geliyor. Hepsinde farklı bir tarihe rezerve istekleri, farklı ödeme seçenekleri var. Valla kimseye söz vermek istemiyorum zira neredeyse hepsi aynı saatlerde atılmış. İlk almak isteyen kişiye ürünü vermek istiyorum. Umarım bu durumu anlayışla karşılarsınız zira birinize söz versem diğerine ayıp olacak, geçmişte rezerv ettirdiğim bazı ürünlerimde sıkıntılar çıkmıştı. İlginize teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 20 Mart 2011; 19:34:31 >
  • Eğer olur da yarına kadar satılmazsa sanırım telefonu alıcam, yarın kendim için son bir kontrol yapmam gerekiyor, bir kaç yere uğramam gerekiyor başka bir telefonla ilgili, şu ana kadar size hiç PM atmadım ve umarım yarın direk satın almak için PM yi ben atıcam, tabi bende önce kimse almazsa.

Nasip kısmet artık. Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

Eğer olur da yarına kadar satılmazsa sanırım telefonu alıcam, yarın kendim için son bir kontrol yapmam gerekiyor, bir kaç yere uğramam gerekiyor başka bir telefonla ilgili, şu ana kadar size hiç PM atmadım ve umarım yarın direk satın almak için PM yi ben atıcam, tabi bende önce kimse almazsa.

Nasip kısmet artık. Saygılar

Hayırlısı olsun hocam.
    Nasip kısmet diyelim.

Neredeyse PM mesajlarımın ilk sayfası Ace ile ilgili mesajlarla dolacak. Valla kime ne dediğimi karıştırmaya başladım.

• Telefon @muskoc01 arkadaşımıza satılmıştır.
    Güle güle kullanması dileğiyle. Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 21 Mart 2011; 13:54:19 >
  • HAYIRLI OLSUN BENDE İSTİYODUM AMA KISMET :)
  • Şimdi telefonu almak için girdi foruma... :( nasip değilmiş artık napalım iki tarafa da hayırlı olsun..
  • Hayırlısı olsun arkadaşlar dediğiniz gibi nasip kısmet meselesi.
    Umarım sizlerde uygun fiyata bu üründen alabilirsiniz ki kısa sürede 600 TL civarında satılacağını umuyorum zira çok güzel bir telefon.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.