Şimdi Ara

Alexis Sanchezle Sezon sonu anlaşılacağı bildirildi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: NineTeen

Mesele bu adami almak degil bu ve bunun gibi adamlari isim yapmadan bulabilmek

Ribery
  • bu ht spor, fotomaçın tahtına göz dikti galiba.şimdi kalou yu istiyor demişler.

http://www.htspor.com/galatasaray/haber/599493-cim-bom-cildirdi
  • ne zaman ki Türk oyuncular iyi olur o takım şampiyon olur bana göre alexis sancez falan hikaye
  • sene sonunda juve de bu adam ümtilenmeyin
  • yahu arda bu sene ne vermiş galatasaray'a ardayı severim aslında ama kaldığı her sene bize ve kendisine büyük zarar veriyor 32-33 yaşına gelmiş kewell ise artık 3 maç ardı ardına oynayamıyor ve yerinde culio var zaten şimdi bu alexis (zaten gelmeyecek ama ) gelse de bişey değişmez gelmesede.gelirse katkı sağlar ama gs bu seneki gibi olur yine ortalara oynar bizim 2 yönlü ortasaha ve defansa ihtiyacımız var yabancı hakkını işgal eder boş yere . ayrıca volkan şen düşünülebilir bu ismin yerine.

quote:

Orijinalden alıntı: umut5513

quote:

Orijinalden alıntı: avianca

bence gereksiz olr bu saatten sonra gs'a herşeyden önce 2 yönlü ortasaha ve defans lazımmm...

Arda ve Kewell giderse görürsün gereksizi.

• Cm 2008'de keşfetmiştim bu adamı. Bir de gerçekte izliyim oyundaki kadar var mı dedim, oyundakinden daha iyiymiş O yüzden çüş diyorum sadece bu habere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mj 23

sene sonunda juve de bu adam ümtilenmeyin

Juve'ye gideceğine dair bir bilgi yok, adı geçen takımlar arasında Juventus da yok zaten.
  • Alexis ismini okuduktan sonra bilin bakalım aklıma ilk kim geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Binboa]

Alexis ismini okuduktan sonra bilin bakalım aklıma ilk kim geldi.

texas mı yani amerikada varya dallas san antonio houston felan

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.