Şimdi Ara

lcd tv + popcorn hour sistemi için tavsiye ses sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konuyu yazmadan önce bu forumdan baya bir yazı okudum. tam aradığım cevaplar olmasada yol gösteren bilgilerde vardı. Fakat çok yeterli gelmedi

Filme ve müzik hayatımda çok önemli yere sahipler. Alacağım ses sistemi hem film hemde müzikte beni memnun etmeli fakat illa seçim yapmam gerekirse ağırlıklı olarak film için bir sistem düşünüyorum. zira film için iyi bir sistem müzik içinde iyi olur heralde

Lcd tv + popcorn hour (full hd filmleride gösteren medya oynatıcı) sisteme araıyorum bu ses sistemini. ayriyetten etrafta satılan paket sistemlerdeki dvd/divx player olmasa da olur. kolonlar amfi ve subwoofer lı bir sistem alsamda bütçemi geçer heralde. hazırsistemlerde de hangi marka model olsun karar veremedim. bütçem 1500tl civarı.
    önerileriniz bekliyorum. teşekkürler..

• Harman Kardon HKTSXX hoparlör seti olabilir. Popcorn sesi çözüyor mu bilemiyorum ama mkv izleyeceğiniz düşüncesi ile zatn en fazla dts olduğunu düşüdnüğümden avr olarakta yamaha 363, 463, yada harman kardon 155,255 olabilir. Bütçede kırılma noktasındasınız. Benim tavsiyem bir süre daha para biriktirme ve araştırmaya devam ederek daha iyi bir set hedeflemeniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.