Şimdi Ara

2024 F/P Otel Fırsatları (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.103
Cevap
537
Favori
580.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Jiva Beach aşırı bir zam yemiş hocam o tarihlerde 4 gece 92k olmuş.Çok iyi hatırlıyorum ağustos ortası 7 gece 60k'ya alan bir arkadaş vardı forumda resmen bedavaya almıştı.
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/157736195

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdfb_1907 -- 16 Mayıs 2024; 0:15:36 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Toplanın dostlarım!
    Norm Collection Doora videosu taze çıktı,
    İzlemeden görür görmez linki paylaşıyorum burada,

Hep birlikte izleyelim :)
    https://www.youtube.com/watch?si=xBNVmTt9rq2UdaxD&v=RSzphJxNE1E&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senayakbas -- 16 Mayıs 2024; 10:14:47 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • senayakbas kullanıcısına yanıt

Şenay hocam video kaldırıldı uyarısı veriyor bende. İzleme şansınız olmuş muydu var mı yorumunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdfb_1907 kullanıcısına yanıt

Erdfb_1907 hocam Kuşadası veya Çeşme civarında iki yetişkin iki çocuk için her şey dahil bir aile oteli önerebilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut5566 -- 16 Mayıs 2024; 8:45:39 >
  • Sanırım norm collection doora için videoyu buldum.

https://www.youtube.com/watch?si=hGldqbL8oIWs4e0v&v=RSzphJxNE1E&feature=youtu.be

• atesoku kullanıcısına yanıt

Yeme içme paylaşmamış göt göte koymuşlar şezlongları bilemedim iyi mi olacak kötü mü

Eline sağlık hocam süper paylaşımdı.Dikkatimi çeken 3 husus oldu.

*Şezlonglar aşırı yakın ,sanırım sahili büyütmemişler ama yer sorununu bu şekilde çözmüşler.
    *Sahil ve şezlonga içecek servisi gördüm sanırım çok emin olamadım ama,eğer böyle birşey varsa süper.
    *Açık büfe yerine alacarte hizmet ile başlanmış gibi,kahvaltı dahil herşey menüden seçiliyor sanki.

• umut5566 U kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar,
    Çeşme'de bildiğim kadarıyla hiç yok.Kuşadası'nda ise oldukça kısıtlı alternatifler.Döneminizi,çocukların yaşlarını ve Max bütçeyi iletirseniz daha saglıklı olur?
    Alternatif olarak Didim,Marmaris,Bodrum ve Fethiye'de düşünürseniz onları da kontrol edelim.

• Senior.Planner S kullanıcısına yanıt
    Tekrar düzenledim hocam, başka bir üyemiz de yüklemiş videoyu.

Bu son maddeye dünde değindim hocam İnstagram paylaşımları açık büfeden değil insanların. Bu başlangıç için mi böyle olacak yoksa sezona yayacaklar mı merak ettim açıkçası. Gördüğüm tabaklar çok iştah açıcı ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senior.Planner -- 16 Mayıs 2024; 10:46:42 >
  • Senior.Planner S kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam sizinde paylaşımlarınız sayesinde bilgi sahibi oluyoruz çok teşekkürler,umarım tüm sezon alacarte olarak hizmet eder,şahsi olarak benim ilk izlenimlerim çok olumlu,sizin gönderdiginiz son fotoğrafta da tanqueray cin vermişlerdi,alkol konseptinin de gayet başarılı olduğunu gösteriyor.
    Özellikle yiyecek-içecek ve sahil gibi görseller paylaşmaya devam ederseniz çok seviniriz.

İnstagramda Otelin konumuna bakarken arada Rus kardeşlerimizin paylaşımları da çıkıyor eşimle papaz olmazsam paylaşmaya devam ederim hocam 2024 F/P Otel Fırsatları 

Keşke izleseydin bize de anlatırdın :)

• atesoku kullanıcısına yanıt

Bu da gitmiş.

• 2024 F/P Otel Fırsatları

Norm Collection 'dan tabak paylaşmış olayım ben de madem.

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    İzledim hocam, ama anlatacak çok detay yoktu bence videoda.
    Yeme içmeye dair özellikle, ben pek anladım diyemem güzel gözüktüğünü hissetmek harici :)

• sualpsadak S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :)
    Bence de a la carte duruyor ve kaliteli bir sunum gözüküyor.
    Açık büfe olmasa da güzel bir a la carte sunuma ben kesinlikle tamamım, hem daha az yorularak geçer tatil,
    Ama bence su an müşteri az diye böyle yapıyorlar,
    Eylül’e kadar sistem oturunca ve müşteri potansiyeli kalabalıklaşınca 276 odaya a la carte servis 3 öğün yetişemezler diye düşünüyorum.
    Genel olarak ilk izlenim sahilde kaos olmadıkça ben tesise tamamım gibi gözüküyor :)

• Arkadaşlar merhaba. Temmuz ayında İstanbul'dan Antalya'ya hotel için kendi aracımızla seyahat yapacağız. Giderken Isparta üzerinden dönerken Çanakkale üzerinden döneceğiz. Bu rota üzerinde kesinlikle uğramalısın diyeceğiniz öneriniz var mı? Gün sıkıntımız yok konaklamalı da olabilir.

• sualpsadak S kullanıcısına yanıt

Masadaki QR kodu okutabilsek keşke 2024 F/P Otel Fırsatları 

Ben de aynı fikirdeyim, ama belki de fotoğrafları paylaşan kişiler ücretli şekilde kullanmış olabilir a la carte restoranları. Yine de otelde yemek konusunda bir sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum. İki konu var aklımda soru işareti, birincisi bungalowların ortak alanlara ve sahile olan uzaklığı (otelde üvey evlat muamelesi görmeyiz umarım) ikincisi sahil ortamı (halk plajı gibi olmaz umarım).

Not: Paylaşımlarda küçük bir kaydıraklı havuz alanı gördüm ama geçen sene selectum iken mevcut muydu yoksa Verde otelden kalma bir alan mı bilemedim.

• 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.