Şimdi Ara

Samsung S23 Ultra [ANA KONU] ONE UI 6.1 Güncellemesi Geldi! (1845. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: aasci9121 , optimus95 , optimus95 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
37.451
Cevap
660
Favori
1.848.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 18431844184518461847
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ironwrist34 kullanıcısına yanıt
    Aracımda kullanıyorum, gayet iyi bir ürün.
  • ironwrist34 kullanıcısına yanıt
    Aliexpress'ten bu ürünün 45W+15W olanını aldım. Orijinalliğinden şüphem yok. Orijinal değilse bile orijinalden daha orijinal
    Süper hızlı şarj ediyor, herhangi bir sorun yok, 1 senedir kullanıyorum ben. Şu an stok görünmüyor ara ara bakarsanız bulabilirsiniz belki.
    Samsung S23 Ultra [ANA KONU] ONE UI 6.1 Güncellemesi Geldi!

• alperen450 A kullanıcısına yanıt
    Evet arkadaşlar bu kupon hakkında bilgi verebilirsiniz?
    Ne kadar indirim yapıyor?
    Takas kampanyasında geçiyor mu?
    Biz bilmeyenler için açıklama yapabilirmisiniz?
  • Dik Otur kullanıcısına yanıt
    Cihazi x bir marka ile sarj etmiyorsunuz dimi ? Kapak acilmissa batarya sismistir iphone de bu problem vardi sıklıkla..
    Ben 2 yıl önce S10+ ve geçen pazar günü de S21+ için Emmar Samsung'ta (İst) garanti dahilinde batarya değişimi yaptırdım. Bataryam günü çıkarmıyor demeniz yeterli bir sebep. Sıkıntı çıkarmıyorlar.

S21+'ta şöyle oldu. Güç bütonu yumuşak bakar mısınız ona da dedim. Tabi dediler.

İşlemler 1 saatte bitti ve batarya ile birlikte ekran, kasa, şarj soketinin de değiştirildiğini söylediler. Hepsi garanti dahilinde yapıldı.

Emaar Samsung bu konuda sıkıntı yapmadı bana hiç.

Bir problem yaşadığımda hemen oraya giderim. Sakarya'dan bir saat. Yakın bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erditepe -- 24 Mayıs 2024; 9:57:44 >
  • erditepe E kullanıcısına yanıt
    Emaar Samsung Mağazası içerisinde teknik servis mi var? Yoksa alıp başka bir yere mi gönderiyorlar?
  • more61 M kullanıcısına yanıt
    Teknik servis var içinde. Kesintisiz 7 gün hizmet veriyorlar ve çok yardım severler. Cihazın gereken yedek parçası ellerinde varsa ki genelde hep olur, tamir durumuna göre maks. 2-3 saatte yapıp teslim ediyorlar. İşçilikleri de mükemmel.
    Bilmiyordum hocam. Çok teşekkürler.
  • ddiscoveryy D kullanıcısına yanıt

Link gönderebilir misiniz hocam ihtiyacım vardı böyle bir ürüne

• Arkadaşlar 9 saat olan ekran sürem 6 saate düştü
    One uı ana ekran yüksek kullanım gösteriyor
    Çözüm var mı
    Samsung S23 Ultra [ANA KONU] ONE UI 6.1 Güncellemesi Geldi!
  • blackdeath_88 kullanıcısına yanıt
    Benim de 6 saat civarına düştü bir anda çok garip
    Benim bir kaç ay önce s20fe cihazım vardı ve garantinin dolmasına 1 gün kala servise götürdüm ve yanlışlıkla şarj aletinin faturasına bakıp 2 ay var daha zannediyordum. Bayan gelip bu yanlış fatura deyince kutusunda asıl faturayı gördüm ve bakınca şanslıymışsın 1 gün varmış dolmasına dedi. Sonrasında cihazımın usb girişi kabloyu taktığımda her zaman algılamıyor ve pil sürem de azaldı dedim. Bayan bakıp cihazda amoled yanığı da var biraz dedi ve bırakın bakalım dedi. 1.5 saat sonra onarılmış mesajı geldi. Almaya gittiğimde şarj soketi, pil, ekran ve filigramın garanti kapsamında değiştiğini söylediler. Cihaz yeni gibi olmuştu. Servis antalya mark antalya çapraz karşısındaki samsung servisi.
  • 6.1 güncellemesini yapıcam herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı ?
  • Captaincosmo C kullanıcısına yanıt

Sanırım genel olarak pil ömründe bir kısalma var.

• Captaincosmo C kullanıcısına yanıt
    6.1 guncellemesini yaptığım gün lenovonun 68w sarj aletinden de aldım. 3 4 gün oldu bu sekilde kullanali. hangisinden kaynaklandı bilemiyorum ama şarj net daha kısa gitmeye başladı. AI ayarlarını merak edip fazlaca kullandım birde coin piyasasi hareketli telefon elimden pek düşmedi biraz ona yordum ama 1 hafta sonra belli olur sanırım.
  • Şu mayıs güncellemesi pil süresini uzattı. 1.5 saat i EA FC oynamak üzere kalanı internet instagram vs 6 saat süre sonu %44 daha pil mevcut.

Bir de bu kodlar nereye geliyor. Nerden bakabilirim.

Garanti devam ediyorsa samsung'un kendi servisi yani destek bilişime gidin aynı gün sorununuzu çözerler. Garanti dahilinde pilin ve arka kapağın + sıvıya toza karşı koruyan bant değişir. Senden de ekstra bir ücret alınmaz. Ha ama samsung'un kendi servisi değilde genpa kvk başarıya gidersen o iş çok uzar bilgin olsun.

• 
Sayfa: önceki 18431844184518461847
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.