Şimdi Ara

İTÜ işletme mühendisliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni mezunlari kolay bulabiliyor mu var mı tanıdığınız araştıran veya

• Hocam sen tıpçıydın?
  • MyLuckyInteger kullanıcısına yanıt

Hocam diş hekimliği düşünüyorum daha doğrusu ailem onu istiyor ama ben hep mühendislik istedim kafam çok karışık

• En kolay iş bulan bölümdür mezunları çok iyi yerlerde çalışıyor şayet puanım yetseydi ilk yazacağğım yerdi ama 29k sıralama geldi Marmara Endüstri yazıcam

• Dogannbulbill kullanıcısına yanıt
    Hocam tıp istiyorsanız tıp, dişse diş, mühendislikse mühendislik. Etrafa bakarsanız çok daha sıkıntı yaşarsınız. Yurt dışına gelince sevdiğiniz işi yaparsanız bu alanda başarılı olma ihtimali dolayısıyla yurt dışına çıkma ihtimaliniz de artar. Pek çok faktör var sizin başarınızı / yurt dışına çıkışınızı etkileyen. Her şeyden önce ama bir karar vermek lazım sağlık mı mühendislik mi
  • MyLuckyInteger kullanıcısına yanıt

Sağlık daha zor hocam yurt dışına çıkma konusunda ama mühendislik işte garanti değil yurt dışına cikamayabilirsin e cikamazsan da Türkiye de mühendis bir şekilde işsiz kalabilir

• çakma ie gibi düşünüyorum bu bölümü hatta yönetici olma yolunda ya da finans kısmınıa kaymak istiyorsan ie den daha iyi olabilir . itü olması da cabası koskoca istanbul faktörü

• bennasılbüyükadamoluucam B kullanıcısına yanıt

En doğru yorum bu 3 yıldır endüstri araştırdığım için az çok biliyorum finansa kaymak için en ideal bölüm ie'den bazı konularda daha avantajlı

• zeynelysms Z kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de ie olmak istiyordum ondan
  • Dün benim açtığım şirket konusunda Ray Allen hocamız yazmıştı birisi MasterCardda çalışıyormuş sonra New York ofisine geçmiş şuan New York ofisinde çalışıyor
  • İe okuyun bunu okuyacağınıza
  • hepüşüyenadam H kullanıcısına yanıt

Yıldızda ie okuyacağına itüde işletme müh okur daha mantıklı

• Girenler kaç k ile girdi veya giremedi bu sene?

• uzaydakipenguen kullanıcısına yanıt

İlk 10 k dan aldı sanırım 10 k ile giremeyen olmuş ben sınava girmedim duyduğumu söylüyorum çok sevindim aynı fakültedeyiz çok sevdiğim bi bölüm hakettiğinin karşılığını almıyordu bence ilk 10 k da olması sevindirici

• marxınsakalı M kullanıcısına yanıt

Anladımm teşekkür ederim ben de itü işletme 3. sınıfım zaten sadece meraktan sormuştum

• Merhabalar,

Çok aktif bir kullanıcı değilim. İTÜ İşletme Mühendisliği 21’ mezunuyum. Şu anda TU Munich’de master yapıyorum. Bölümden bir çok arkadaşımız yurtdışında (hatta yarısı diyebilirim). Selamlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.