Şimdi Ara

MSI GTX 1050 Ti 4 GB OC Edition SATILIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 MSI GTX 1050 Ti 4 GB OC Edition SATILIK
    MSI GTX 1050 Ti 4 GB OC Edition SATILIK

Merhabalar, yeni ekran kartı satın aldığım için fotoğraftaki MSI 1050Ti ekran kartımı satıyorum. Tercihen İstanbul Avrupa yakasında elden teslim edeceğim, havale sonrası kargo ile de yollayabilirim talep ederseniz.

Fatura tarihi 2017 5.ay ancak kullanım saati yaşına göre çok düşüktür.

Fiyatı 800TL'dir. Pazarlık payı yoktur, lütfen fiyat kırmaya çalışmak için mesaj atmayın, forumdaki en uygun fiyat budur.

İlgilenen arkadaşlar özel mesaj yoluyla ulaşabilir, forumu eskisi kadar aktif kullanmadığım için geç yanıt verirsem kusuruma bakmayın.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 800 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Forumdan vakit kaybı bir arkadaş 3 gündür satın alacağını söyleyerek oyalıyordu, bugün kargo şubesinden içeri girmek üzereyken arayıp "biladerim bana hediye ekran kartı almış" diyerek iptal ettiği için ürün tekrar satılıktır. Öğrenci olduğunu ve sınavlarının başlayacağını söylediği için de işimi gücümü iptal edip hayrına vakit ayırmıştım, yine şaşırtmadı forumdaki insanların düzeyi :)

Günceldir.
  • Günceldir
  • Fiyat takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Low profile mı?

• Batu B kullanıcısına yanıt
    Başlığı güncellerseniz daha spesifik arayanlar için ilgi çekebilirsiniz.
    Kart 4 GB OC Edition diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Başlığı güncellerseniz daha spesifik arayanlar için ilgi çekebilirsiniz.
    Kart 4 GB OC Edition diye.
    Teşekkürler uyarınız için, OC edition olması daha mı iyi?

@haydar90
    İnternetten baktım low-profile neymiş diye, kutu üzerinde böyle bir ibare yok ancak kart 2 braket kadar kalınlıkta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batu -- 15 Aralık 2020; 15:8:34 >
    Normal versiyona göre bir tık daha hızlı demek. Factory overclock'lu geliyor çünkü.

• 550 lira+Asus Gtx 760 ist içi görüşebiliriz.

• Forumdan vakit kaybı bir arkadaş 3 gündür satın alacağını söyleyerek oyalıyordu, bugün kargo şubesinden içeri girmek üzereyken arayıp "biladerim bana hediye ekran kartı almış" diyerek iptal ettiği için ürün tekrar satılıktır. Öğrenci olduğunu ve sınavlarının başlayacağını söylediği için de işimi gücümü iptal edip hayrına vakit ayırmıştım, yine şaşırtmadı forumdaki insanların düzeyi :)

Günceldir.
    Arkadaşın nickini belirtin ki alışverişimiz olmasın kendisi ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cbklqn

Arkadaşın nickini belirtin ki alışverişimiz olmasın kendisi ile
    Nick'i AbuzerPrime

Zaten forumda yeniymiş, kendim kaşınmışım.
  • @batu hocam özel mesaj da attım size yazmıstım daha önce.Özelden iban atarsanız yarın eft yi yapayım .Hayırlı geceler .
  • Forumdan rx7enes isimli arkadaşa satılmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.