Şimdi Ara

Tyt deneme seti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Trendyoldan bu deneme paketini aldım gelince incelememi bu konuya yazarım bana kalırsa uygun bir deneme paketi almak isteyen arkadaşlar için aşağıya link bırakıyorum
    https://www.trendyol.com/Bilgi-Sarmal-Yayinlari/2021-Tyt-Kontrol-7-Li-Deneme-Ve-10-Farkli-Deneme-Altin-Karma-p-57330967?boutiqueId=543873&adjust_t=mk12x3o_m4o2h83&adjust_campaign=product_free&link_contentid=57330967&link_userID=48170901&utm_campaign=57330967&utm_medium=product_free&utm_source=share&utm_term=48170901

Link açılmazsa satıcı HIZLI KİTAP BURADA

Tyt deneme seti

• Ben aynısını aldım geldi hocam.

• ZillaKami kullanıcısına yanıt
    Nasıl hocam denemler hakkında yorumunuz nedir
  • Bende aynısını aldım. Bugün bs nin ilk denemesini çözdüm baya basitti diğer denemelerini çözmedim bilgim yok . Altın karmada özdebir 3d fen bilimleri hoş gibiydi tabi göz attım hiç birini çözmedim, ama diğerleri çöp gibi duruyordu özellikle muba tyt yerine lgs yazsa daha iyiymiş
  • Altın karma da umarım çoğunlukla güzel denemeler vardır hocam bs gittikçe zorlaşır diye düşünüyorum
  • Walterbıshop. kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam
  • Up
    Denemeler elime geldi yorumlarım şu şekilde dostlar
    Altın karma setinin 6,7 denemesini beğendim gerçekten çözülebilir denemeler fakat 3 tanesi lgs vari soruları olan sınavdan uzak sınav kalitesini yansıtmayan denemeler olduğunu düşünüyorum
    Bs 7 li kontrol denemesine gelince ilk denemelerin kolay ama gittikçe zorlaşan denemeler olduğunu düşünüyorum soru tarzları sınav kalitesinde tamamı ile çözülebilir bir deneme olduğunu düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.