Şimdi Ara

Maksimum 9.000 liraya kadar öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba şu an Samsung Galaxy S6 edge plus kullanıyorum artırılamayan 32gb dışında sorunum yok aslında ama artık hafıza burama kadar getirtti malum kurlarda yukarı yönlü ve daha da çıkacak gibi görünürken 5-6 yıl ite kaka kullanabileceğim telefon arıyorum aklımdakiler
    İphone xs 256 gb
    İphone xs max 64gb bunlar vardı ama ama bunları Apple sitesinden bile kaldırmış daha önce Apple kullanmadım yani 2 sene sonra güncelleme göndermezsen bu beni baya üzer. Diğer seçeneklerim
    Note 10 plus
    Yada biraz zorlayarak Samsung s20 ultra, bu telefonu da madem o kadar para veriyorum yeni çıkanlardan olsun diye düşünüyorum.
    İphone 11 ekran kasa görüntüsünü beğenmedim, prolara kadar çıkamam.
    Daha önce Apple kullanmadım ama telefonda oyun, video, müzikten başka çok birşey yapmam sizce ne almalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiçbir cihaz 5-6 sene götürmez o yüzden o kadar para vermenizinde bir anlamı yok.s10 fazlasıyla yeterli olucaktır.Ha almışken en iyisini alıyım dersen s20+ o paraya en iyi seçim olur.
  • Huawei Mate 30 Pro olabilir.

• S20+ en iyi seçeneğin olur diye düşünüyorum.

• Apple al. 6 7 bine. Kalan parayı dolar yap. 3 sene sonra aldığını sat üstüne o doları ekle. Gene apple al.

• Önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar almam dedim ama almışken yeni modellerden olsun ve dolar kurunun daha da artacağı yönünde düşündüğümden iphone 11 pro Max 256 Gb siparişi verdim umarım hayırlı olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.