Şimdi Ara

Sanus Memory Foam (Hafızalı) Tabanlık Hakkında (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
824
Cevap
33
Favori
66.527
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam kolay gelsin spor ayakkabılarla ilgili bir kampanyanız mevcut mu ya da olacak mı? e212 modelinizi beğendim.Baya da tutabilecek model gibi duruyor.
  • ilk3r İ kullanıcısına yanıt
    Geceden sabah 06.00 toplam 160 çift sipariş geçilmiş 124 tanesi 11.90 dan 2 çift geçilmiş sonradan iptal eden arkadaş sayısı 8 kişi net ayrıntısı bu ..
  • wristband W kullanıcısına yanıt
    Ayakkabılar için önden talep açtık ancak daha ucuza marka ayakkabı olucagi için söylediler genel anlamda bu yüzden kampanya şimdilik düşünmüyoruz :)
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, hayırlı satışlar dilerim.
    Ayıp etmişler hocam 70 80e memory foam ayakkabı bulmak neredeyse imkansız.Geçen sene olsaydı sürüyle vardı ama artık bulunmuyor.6 7 aydır takipteyim durum böyle.Bakalım tabanlıklardan sonra belki durum değişir.
  • Arkadaşlar düz tabanlı ayakkabının içine koyacağım ancak çok kalınlık yapar mi? Malum ayakkabı ince parmak kısmı sıksın istemem. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • epphesus kullanıcısına yanıt
    M300 model.tum ayakkabilara uyumludur sorun yasicaginizi sanmam aksi durum olsa dahi ürün bizimdir iade alabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 16 Şubat 2019; 19:5:36 >
  • wristband W kullanıcısına yanıt
    Bu kampanya sürecinden 50 çifte yakın ayakkabı satıldı gruptan alanlar oldu sipariş ellerine gectikten sonra yorumlarını bekliyoruz:) memory foamli ayakkabılar ortada üründe ortada resimde görünenin haricinde farklı birşey yok
    foruma özel bir kampanya yapsanız da olur aslında.ayakkabının fiyatı sabit olsa bile en azından bir tabanlık hediyeniz olur böylece kampanya yapmış olursunuz
  • 45 numara neden yok
  • 40-44 arası seriler olur ayakkabılarda 45 özel seriye kaçıyor ama bir sonraki özel seride mutlaka yapicaz bu aralar özel yazlık bir model üzerinde çalışıyoruz çok uygun bir fiyattan orada 45 numara mutlaka ekletmeye calisicam
  • ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Şu ayakkabı ve taban şu fiyattan olsun gözümüz kapalı alırız derseniz o zaman neden olmasın arz talep meselesi
  • 2-3 gündür kullanıyorum. gayet güzel, teşekkürler.
  • İki çift Siparis verdim teşekkürler
  • M300 modeli tabanlık çok rahat ve kaliteli. Klasik ayakkabım spor ayakkabıya dönüştü sanki takım elbise altına spor ayakkabı giymişim gibi oldu. Kampanyayı görünce tekrar sipariş verdim diğer ayakkabılarım için. M300 modelinde numara bire bir tutuyor. Direk ayakkabın numarasında sipariş verirseniz tam oturuyor. Emeğe geçenlere teşekkür ederim.
    Deriler 250₺ çok pahalı. Deri olmayan ayakkabı giymiyorum, şimdiye kadar 150₺’den fazla ödemedim hiç. 😄
  • qeep kullanıcısına yanıt
    Derimod orijinal ayakkabısı o deriler :)
  • NickeL_76 kullanıcısına yanıt
    Memnun kalmanıza sevindik:) o tabanı kullandıktan sonra nasıl enayi yerine konuldugumuzu hissettiğimiz an ki duygu bambaşka bugüne kadar resmen yere basiyomus ama haberimiz yokmuş :( arz talep meselesi ciddi anlamda talep olursa tüm ayakkabı firmaları bu tarz tabanliklar kullanmaya başlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

Geceden sabah 06.00 toplam 160 çift sipariş geçilmiş 124 tanesi 11.90 dan 2 çift geçilmiş sonradan iptal eden arkadaş sayısı 8 kişi net ayrıntısı bu ..
    Hocam merhaba. Birer tane eşime kendime ve oğluma olmak üzere üç sipariş geçmiştim 11.90 dan 2 çift olarak. Dilerseniz özelden İban no gönderin bir miktar havale yapayım isterseniz de siparişlerimi iptal edeyim.
  • bazdaran kullanıcısına yanıt
    Bastada dedigimiz gibi sorun yok olan oldu helâli hoş olsun umarım urunden memnun olursunuz:)
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.