Şimdi Ara

Bekir Avşar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
18.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ribas0

Bekir Avşar’ın kalbini kırmak istemiyorum ama kendisi zamanında 200 KA ile Biyoloji okumuş biri olarak yaptığı hareket hiç haz uyandırıcı değil.

Sıralamayla ne alakası var abi demeyin, bence yok zaten ama bu top sakal Iron Maiden hastasına göre var :)
    bence kendisi hep 20bine girmek istedi ama yapamadı icinde ukte kaldı oyüzden böyle davranıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şahin ka

• Yorumlara güldüm sebepsizce

• Ribas0 kullanıcısına yanıt
    Biyoloji 200k değildi önceden

• quote:

Orijinalden alıntı: MrtGrmn1

Hakikaten ha biz burda yazıyla kısa olsun diye "20k" yazıyoruz mesela ama reelde konuşurken "20 bin" diyoruz. Bu adam niye "ka" diyor anlamıyorum gerçekten
    HAHAHHAHAAHHA ben de hep bunu düşünüyorum biliyo musun 20 KAAAA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • piknikyapan P kullanıcısına yanıt
    örnek güzel değil.

ders amaç

senin örnek araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herzamanyıkık -- 9 Ağustos 2018; 22:48:55 >
  • Hocam ilk 20 ka'daki öğrencilerin de rehberliğe ihtiyacı var ve piyasada tatmin edecek ve dolu konuşan başka hoca yok. Gri koç falan hepsi boş çar. Bana hitap etmiyor. Hatta Bekir Avşar'ı ilk gördüğümde önyargılı yaklaştım ilk önce. Ama sonra dolu konuştuğunu gördüm bir videoda ve internetten araştırdım tonla ödülü var ve her zaman derece öğrencileri ile çalışmış. Okulum iyi olmasına rağmen bu adam gibi biri yok. Daha sonra ilk defa bir rehberlikçiyi takip ettim. Keşke daha önce keşfetseydim.

• quote:

Orijinalden alıntı: herzamanyıkık

örnek güzel değil.

ders amaç

senin örnek araç
    Eğitim ticari bi sektör malesef günümüzde

• matrakcinasuh M kullanıcısına yanıt
    Ben Selin hocayla full yaptım ve bir sürü soru tutturdu.

• Arkadaşlar ve 2019 lular ben 22 kdayim.ayt biyolojim full ltf Selin hocayı dinleyin bayağı bir soru tutturdu.gerek yok Bekir hocaya o 20 k ile mutlu rahatsız etmeyin ltf...

• Çok saçma bir konu, abi adam bilinen ve baya başarılı biri dolayısıyla adamın yakın çevresindeki öğrencilerde hep dereceye oynayan başarılı öğrenciler. Adam bildiği konu hakkında konuşuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sınavexperi

Çok saçma bir konu, abi adam bilinen ve baya başarılı biri dolayısıyla adamın yakın çevresindeki öğrencilerde hep dereceye oynayan başarılı öğrenciler. Adam bildiği konu hakkında konuşuyor
    Kardeşim adam sadece 20k ile çalışıyor diyonds emin ol 70k hedefleyen 100k hedefleyen adamlarda bu adamla çalışmak istiyodur niye sadce 20k ile çalışıyor geri kalan kesim insan degilmi?

• adam kendini öyle iyi hissediyor belki hacı, kafasına silah dayıyıp 70k yı çalıştır mı diyeceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sınavexperi

adam kendini öyle iyi hissediyor belki hacı, kafasına silah dayıyıp 70k yı çalıştır mı diyeceksin
    yokta eğitimci öğrenci ayırt etmemeli diyorum neyse salla gitsin

• Niye etmesin bazı hocalar sırf iyi sınıfların dersine girio

• Arkadaşım hiç aldırma ve kırılma da. İnsanların tavırlarına ve sözlerine bu kadar önem verme. Kırılman demek fazla önemsiyorsun demek. Sen kendini biliyorsun zaten. Birilerinin seni kategorize etmesine izin verme bence. 20k olunca üstün insan mı olunuyor? Keşke hayat bu kadar kolay olsa.

• Ya Allah aşkına Bekir midir nedir sana ona buna ne faydası dokunabilir merak ediyorum ya nedir yani?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kitlesini bu şekilde şekillendirmek istiyorsa yapabilir bunu neden sorun ediyorsunuz ki ?

Hem bu durumda fazla büyümemeyi göze almış oluyor sonuçta sınava girip de yüksek yapan kitle düşük yapanlara oranla oldukça az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ribas0

Bekir Avşar’ın kalbini kırmak istemiyorum ama kendisi zamanında 200 KA ile Biyoloji okumuş biri olarak yaptığı hareket hiç haz uyandırıcı değil.

Sıralamayla ne alakası var abi demeyin, bence yok zaten ama bu top sakal Iron Maiden hastasına göre var :)
    Adam kim bilir ne zaman girmiş üniveristeye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.