Şimdi Ara

Örgünden Açiköğretime Nasil Geçiş Yapabilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merheba arkadaşlar abiler ben 2.sınıf elektronik bölümü öğrencisiyim açiköğretime geçiş yapmak istiyorum ne şeklide yapabilirim.Bilgileri olanlar benimle paylaşirsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ikinci üniversite kapsamında sınavsız herhangi bir 4 yıllık veya 2 yıllık bölüme geçebilirsin. sonra da örgünden kaydını sildirebilirsin istersen (ya da sildirmezsin) fark etmez. ancak hangi bölüme geçmeyi düşünüyorsun. açıköğretimde pek mühendislikle ilgiili bölüm yok bildiğim kadarıyla. işletme tarih sosyoloji ve bu tür bölümler var.
  • Yeni gördüm ama sözel bölümleri tercih edicem.Pek bi kafamda bölüm ismi yok ikinci üniversite başlarsam 4 yillik nasil olucak sınavsis biraz açikliyabilirmisniz veya 2 yillik 1.sinşftan mi başlicam tekrardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ruthuless kullanıcısına yanıt
    evet 1. sınıftan başlayacaksın. eğer türk dili, ingilizce, tarih gibi dersleri şimdiki okulunda verdiysen onlardan muaf olursun onun haricinde normal sıfırdan başlayacaksın.
  • merkezi ek 1 yönetmeliği var onunla elektronikten anadolu istanbul auzef ve atatürk aöf deki bir bölüme geçebilirsiniz bu üç aöf te elektrikle ilgili çok bir bölüm yok sadece anadolu aöf te elektrik ------- ---- bişeyi bölümü var ama ögrenci alınıyormu bilmiyorum bakmanız lazım. iyi günler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.