Şimdi Ara

Crosshair VI Hero :(RYZEN 5000 CPU DESTEĞİ) BİOS Güncelleme AMD AM4 AGESA ComboV2PI 1208 8702 (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.389
Cevap
18
Favori
87.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sürüm 1602
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    hemen altındaki satırda 1601 yazıyor ama inen 1602
  • Tamamdır teşekkür ederim bende bir bunu deneyim bakalım ne olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    onu gördüm demek ki versiyon geçerli yada yanlış yazdılar
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    pek memnun değiller 1602 den mevcut biosdan memnunsan boşuna deneme istersen
    Valla ben cold boot harici memnunum. İlk gözlemim sistemin daha stabil çalıştığı yönünde
  • ßekir kullanıcısına yanıt
    sıcaklık arttı diyenler var sende yok demek ki denemek lazım o zaman
    Soğutucu kaynaklıdır Şuan ortalık yanıyor ve CPU @4GHZ ama boşta 35C'lerde ki pompa da sessizde fanlar da; yani sıfır ses
  • ßekir kullanıcısına yanıt
    iyi o zaman ısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßekir

Soğutucu kaynaklıdır Şuan ortalık yanıyor ve CPU @4GHZ ama boşta 35C'lerde ki pompa da sessizde fanlar da; yani sıfır ses

Yeni bios'u tekrar kurucam sonra işlemciyi overclok yapıcam 4.2ghz falan bakalım yeni bios'ta ısı kaç gösterecek merak ettim şimdi
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    ben yükledim az önce ama dediğin gibi ısı yükseldi boşta 28 30 c olan ısı 41 c oldu 1602 de ve fan hız ayarları çalışmıyor hep 244 rpm de fan hızı 1602 nasıl stabil dendi çözemedim rami ram profil 1 de 3200mhz c14 34 açıldı bakalım fişi çekince ne yapacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 21 Eylül 2017; 2:26:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scerit

biosdan "mı skew" ayarını enable yapın sıcaklıklar düşüyor. fan sesiyle uğraşmazsınız.
    saygılar

bu ayar nerede biosta acaba? SenseMi Skew

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 21 Eylül 2017; 6:8:1 >
  • Bu ana kartın üstünde küçük bir on off tuşu var ne işe yarıyor arkadaşlar ben ilk aldığımda off konumunda idi ondan o şekilde bıraktım ama aklıma takıldı

SLOW MOD (yani yavaş mod anahtarı) kapalı kalsın unuttum ne olduğunu ama klavuzda yazıyordu
    Eyvallah hocam kapalı kalsın o zaman hiç ellemeyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    klavuzu Türkçeye çevirmiştim baktım senin için buyur resimde yazıyor ne işe yarar
    extreme tweaker
    tweaker's paradise
    sense mı skew(biraz altlarda) enable yapacaksın
  • scerit S kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler
    Sağol kardeşim emeğine sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    rica ederim istersen Türkçe klavuzu verebilirim birde fan işini yukardaki arkadaşın tarif ettiği ayardan hallettim şuan 1602 de fan doğru gösteriyor 28 c boşta ayar şöyle 1602 kurarsan bunu yap extreme tweaker de tweaker's paradise seç sense mı skew(biraz altlarda) gel enable yap ısı normale dönüyor artı fan hız ayarı da düzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 21 Eylül 2017; 8:21:8 >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.