Şimdi Ara

SATILDI Apple türkiye / garanti devam / space grey / çizik yok kutu var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

%100 orjinal kutu içinden çıkan şarj aleti

%100 orjinal kutu içinden çıkan usb kablosu

%100 kutu içinden çıkan kulaklık ve kutusu hatta ignesi bile duruyor! Kutu duruyor

- ekran koruyucuyu söktüm sera streçe sardım kutusunda duruyor ! Yanında yedek ekran koruyucu camı hediye vereceğim! Daha ne olsun

=====>tamir görmedi bozuk kırık çizik çaylak vs kesinlikle yoook ! Crack vs yapılmadı en güncel sürümde

>>>>>>cloud şifresi ile format atılıp teslim edilecek<<<<<< çalma çırpma cihazlar ile karıştırmayın

Yanında 5-10 tllik çakma şarjlar kablolar ile satılan cihazlar ile karıştırmayın ! Tüm özellikleri test edilip elden teslim edilir !

1500-1600 olmaz ! İphone 5s oda temiz ise aksesuarsız sadece cihaz cihaza takas olur üstüne 1200 nakit alırım !

Cihaz 2 yıldır bende ilk çıktığında aldım. Kutusu duruyor, cihaz space grey . Ekranda kırılmaz var ! Kırılmazı çıkartıp vereceğim çünki ekranda çizikcik bile yok iddaliyim bu konuda titiz adamım( kırışmaz aldım takmadım yanında hediye) Mesaj atın pil kondisyon çok iy 36 saati gördüğüm oluyor! Çok fazLa telefon ile uğraşan bir değilim. Şirket telefon verdiği için elden çıkartıyorum telefonu! Manisa merkezde ve izmir evka 3 bornova çiğlide elden gösterebilirim. 1 gün önce haber verin telefonu yanıma alayım! Kutusunda duruyor. kutu fotoları eklenecek.!

Cihaza oyun bile yüklemedim spotfy ve bir kaç e dergi hariç kullanmadım bile! Birkaç case kılıf vs var onlarda bile çizik yok

Mesaj atın hemen cvp atarım cihaz Çok temiz tamir vs kesinlikle görmedi. sitedeki en temiz ya birinci ya ikinci telefondur.!

Mesaj atın hemen cvp atarım cihaz Çok temiz tamir vs kesinlikle görmedi. sitedeki en temiz ya birinci ya ikinci telefondur.!

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgin_yener -- 5 Eylül 2016; 8:49:30 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.