Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (3134. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
62.800
Cevap
643
Favori
2.525.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31323133313431353136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı olsun. İyi fark edince zam yapmamış şark kurnazları

• av_avi A kullanıcısına yanıt

İnanın o kadar yoğunum ki inceleme fırsatım olmadı aracı . Eko modda kullanıyorum o kadar.

• viacon kullanıcısına yanıt
    Kasa değişecek inmiyorlar, GSR2 yı sağlamıyor, 2008 sordunuz mu hocam ?
  • Ülkeye girişi yapılan araçları kapsamaz Büyük ihtimal yayınlanan yönetmelikler geriye doğru işlemez.
    Spor mod seçildiğinde hibrit kullanım devre dışı kalıyor.
  • aksoyyavuz kullanıcısına yanıt

Haliyle rejeneyi de bırakıyor o zaman! Normal ile Eco arasında nasıl bir fark oluyor, deneyimleyebildiniz mı?

Yok benim anladığım kadarıyla yavaşlamanın her aşamasında kinetik enerjiyile aküyü şarj ediyor. Spor modda benzinli motoru durdurmuyor. Eğer güç ihtiyacı varsa veya gaz pedalını kick down yaparsanız elektrik motoru benzinli motora ekstra güç sağlıyor.
  • BFGKLDQS2D B kullanıcısına yanıt
    Her işte oldugu gibi yine muallak bir düzenleme.
    Değişmez işe, "tescil edilen" diyor ithal edilen demiyor. Bu durumda eldeki satılmamış olanları da kapsar. Bayi bunları üstüne alıp plaka takar ikinci el olarak satar. Orda da 6001km kuralına takılır yine arkadan dolasilir vs vs.

Her şeyimiz düzensiz plansız programsız ben yaptım oldu sttyle..
  • İyi gunler aracin ustunde michelin 205 55 19 lastikler var ve degismem gerekiyor ne tavsiye edersiniz bulundugum yer sicak fakat genelde uzun yol yapiyorum aracla hem konfor hemde saglamlik bakimindan ne almaliyim yada bu lastikle modeliyle devammi edeyim
  • 2024 1.5 allure için bayiden 1750 fiyat aldım.Bu fiyat nasıldır sizce?

• acquiles kullanıcısına yanıt

Bu konudaki karışıklığın derli toplu anlatıldığı bir video paylaşılmış. Halit Bolkan ve Turgut Yüksekdağ'ın yorumuyla..

Biraz daha bilgi sahibi olmak isteyenler belki beğenir.

AutoClubyoutube
    Turgut Yüksekdağ ve Halit Bolkan 7 Temmuzda yürürlüğe girecek olan GSR 2 Regülasyonu kararlarını değerlendiriyor! GSR 2 Regülasyonu Kapsamında Tescil Şartı Olan Güvenlik Donanımları Listesi GSR 2 regülasyonu, 7 Temmuz 2024'ten itibaren Türkiye'de de yürürlüğe girerek, araçların tescilinde önemli değişikliklere yol açtı. Bu değişikliklerden biri de, belli başlı güvenlik donanımlarına sahip olmayan araçların tescil edilemeyecek olmasıdır. GSR 2 regülasyonuna göre tescil için gerekli olan güvenlik donanımları şunlardır: Acil Durum Frenleme Sistemi (AEB): Bu sistem, sürücünün fren yapmadığı durumlarda otomatik olarak fren yaparak kazaları önlemeyi amaçlamaktadır. Şerit Takip Sistemi (LDWS): Bu sistem, sürücünün şerit dışına çıkmasını algılayarak uyarı verir ve direksiyon müdahalesi ile aracı şeritte tutmaya yardımcı olur. Kör Nokta Uyarı Sistemi (BLIS): Bu sistem, sürücünün yan aynalarında göremediği kör noktalardaki araçları algılayarak uyarı verir. Yorgunluk Tespit Sistemi (DAS): Bu sistem, sürücünün yorgunluk belirtilerini algılayarak uyarı verir ve kazaları önlemeye yardımcı olur. Yaya Algılama Sistemi (PAS): Bu sistem, aracın önünde bulunan yayaları algılayarak uyarı verir ve çarpışmayı önlemeye yardımcı olur. Otomatik Acil Durum Frenleme Sistemi (AEB-P): Bu sistem, yaya ve bisikletlileri algılayarak otomatik olarak fren yapar ve kazaları önlemeye yardımcı olur. Elektronik Stabilite Kontrol Sistemi (ESP): Bu sistem, aracın kaymasını engelleyerek sürücüye kontrolü kaybetmeden virajları almasını sağlar. Hız Sınırlama Sistemi (ISA): Bu sistem, sürücünün belirlenen hız limitini aşmasını engeller. Alkol Kilit Sistemi (ADS): Bu sistem, sürücünün alkollüyken aracı kullanmasını engeller. Tıbbi Uyarı Sistemi (MAS): Bu sistem, sürücünün tıbbi bir acil durum yaşadığını algılayarak yardım çağırır. Yukarıda listelenen güvenlik donanımlarına ek olarak, GSR 2 regülasyonu, hava yastığı, emniyet kemeri ve çocuk koltuğu gibi diğer standart güvenlik donanımlarının da araçlarda bulunmasını zorunlu kılmaktadır. GSR 2 regülasyonu ile getirilen bu güvenlik donanımları, trafik kazalarının önlenmesi ve can kayıplarının azaltılması açısından büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle, araç satın alırken GSR 2 regülasyonuna uygun olan ve tüm gerekli güvenlik donanımlarına sahip modelleri tercih etmeniz önemlidir. Not: Bu liste, GSR 2 regülasyonunda yer alan tüm güvenlik donanımlarını kapsamamaktadır. En güncel bilgiler için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın resmi web sitesini (https://www.uab.gov.tr/) ziyaret edebilirsiniz. Henüz aramıza katılmadıysanız şimdi ABONE OL butonuna basabilir, sevdiklerinizle paylaşabilir veya eklemek istediğiniz konuları yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz. AutoClub - Otomobil Tutkunlarının Buluşma Noktası https://autoclub.com.tr https://twitter.com/AutoClubTR https://facebook.com/AutoClubTR https://instagram.com/AutoClubTR
    https://www.youtube.com/watch?v=2KMqggn8aU4&t=2s
  • Andromedaxe kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 🙏
  • zeytin45 Z kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi bir fiyat şu an f/p aracı 3008 tek eksisi kasa değişecek
  • arkadaşlar , cam tavan yağlama yapılırken tenteye yağ sıçramış . Temizlik yapmam için camın açık, tentenin kapalı konumda kalması gerekiyor bunu nasıl yapabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 23 Mayıs 2024; 16:37:31 >
  • Jayus kullanıcısına yanıt
    Yapamazsiniz maleselef. Servis amaçlı bir parametre varsa cihaz ile bağlanıp mümkün olabilir.
  • Bayiden haftaya teslim alacağım 3008 aracım icin boya koruma,seramik kaplama vs hangi islemleri tavsiye edersiniz
    İşçiliği iyi bir yerde kaliteli bir ppf kaplama bence.

Yanlış anlamayın ama merakımdan soruyorum. 1750 ye 2023 model hatasız 7-8 bin kilometreye kadar olan GT versiyonları tercih etmemenizdeki sebep nedir? Allure ile GT arasında dağlar kadar fark var. Sarı siteye baktığınızda GT'de 1800'e ilanlar var, adamlar 1700'e bile bırakıyorlar aracı.

• eflatunn19 E kullanıcısına yanıt
    2. El fiyatlari sifirla kiyaslaninca yuksekti ben baktigimda hocam
  • alwan kullanıcısına yanıt
    Hocam android carplay icin hangi ürünü tavsiye edersiniz
  • 
Sayfa: önceki 31323133313431353136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.