Şimdi Ara

ABD'den Paypal nasıl açarım? | Herkese 5 Dolar! + (Gearbest %7.5, Banggood %7 iade) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.324
Cevap
121
Favori
67.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler gearbest'ten ürün almayı planlıyorum bu 5$'ın iade durumu nasıl hemen hesaba yansıyormu uzunca zamandır bekleyenler varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paypalı olmayan birisi üye olsa (5 dolar tanımlanıyor) sonradan paypal üyelik açsa yaptığı alışverişten iade alır mı...

• marmarali_55 kullanıcısına yanıt
    Gördüğüm kadarıyla PayPal sonradan tanımlanabiliyor.
  • referansla uye oldugunda gelen 5$ ana sayfada gorunmesi gerekmiyor mu ben hic bir yerde 5 dolar gormedim?
    Bu mesaja eklenen görseller:

ABD'den Paypal nasıl açarım? | Herkese 5 Dolar! + (Gearbest %7.5, Banggood %7 iade)
  • Bu herifler zırvalamaya başladı. weekly payment yazıyor, nisanda ödeceği söyleniyor. ödeme yaparlar muhakkak lakin; uğraştıracaklar gibi görünüyor.
  • Aynı ipden işyeri çalışanları üye olmuştu. Hesaplarımız kapandı. Siz de dikkat edin. Durumu belirttim ama düzelteceklerini zannetmiyorum. Yeniden üye olsam mı diye düşünüyorum gene kapatabilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: marmarali_55

Aynı ipden işyeri çalışanları üye olmuştu. Hesaplarımız kapandı. Siz de dikkat edin. Durumu belirttim ama düzelteceklerini zannetmiyorum. Yeniden üye olsam mı diye düşünüyorum gene kapatabilirler

herkes bir referans no ile mi oldu ?
  • O ondan o ondan zincir... Aynı referans birden fazla da kullanılmış olabilir

• Avantajix ile %5 alabiliyorsunuz bu da onun yurtdışı versiyonu sanırım :) . Ben avantajixe devam edeceğim ama umarım iadelerinizi alabilirsiniz.
  • Topcashbak'e devam sorunsuz her istedigim miktari cekebildim 2 gun icinde odeme diyor. Gece istedigim odemeyi obur gun buyuk ihtimal yatiriyorlar... Referans verebilirim.

• qLhF Q kullanıcısına yanıt
    Üyelik başına 5$ verecekse neden olmasın...
  • gearbestten telefon alıcam beyler gelmezse iade hızlıca olur mu?
  • denix09 D kullanıcısına yanıt
    Parça parça mı getirteceksiniz? Gümrükte geçme ihtimali oluyor mu tek parça halinde?
  • Ya ben arkadasin ref koduyla uye oldum anasayfada 5$ gozukmuyor. Ayni ip de veya wifi aginda degildik. Bu hesabi hic kullanmadan yenisini acsam kapatirlar mi acaba ikisini de?

Edit: Ayrica adamlarin musteri temsilcileri biraz ilgisiz surekli online gorunmelerine ragmen 24 saatte cevap veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thisisshit -- 5 Mart 2016; 17:05:29 >
  • referans alabilirmiyim

edit: aldım, teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollo48 -- 5 Mart 2016; 18:19:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar, site üzerinden gearbestte alışveriş yaptım, %12 iade ne zaman pendings bölümünde gözükür

• apollo48 A kullanıcısına yanıt
    4-5 saat içerisinde gözükür.
  • Arkadaşlar referans linkli alabilir miyim ?
  • Section8 kullanıcısına yanıt
    Gönderildi.

• sudo S kullanıcısına yanıt
    aynen dediğiniz gibi oldu hocam, şimdi e mail geldi ve kontrol ettim, pendings kısmına yansımış, çok teşekkürler bilgilendirmeniz için

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.