Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorgias_ -- 17 Temmuz 2021; 1:49:21 >

• aslına gerek yok fotokopisi olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

aslına gerek yok fotokopisi olur

Kurstakiler diploma aslı yanınızda olsun diyorlar da saçma geldi ne gerek varsa.Neyse ben sadece fotokopiyle gidecem olur herhalde.
  • üniversiteden lise diplomasının fotokopisini verirken aslı gibidir damgası basıyorlar

• quote:

üniversiteden lise diplomasının fotokopisini verirken aslı gibidir damgası basıyorlar

O zaman direk öğrenci işlerine gidip fotokopi alayım Ama gerek yok demişsiniz aslına fotokopiyle de gitsem olur sanırım.
  • Yeni yönetmelik doğrultusunda DİPLOMA VE ÖĞRENİM BELGESİ gibi şeyleri istemiyorlar. Bugün aldım ehliyetimi. Eski yönetmelikte istiyorduk dedi. Artık istemiyorlar. 2015 yılında alınmış sağlık raporunuz varsa hiç yenisine para vermeyin kursa kanıp. Damgalı ve imzalı 2015 yılı içerisinde alınmış sağlık belgelerini kabul ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorgias_

quote:

üniversiteden lise diplomasının fotokopisini verirken aslı gibidir damgası basıyorlar

O zaman direk öğrenci işlerine gidip fotokopi alayım Ama gerek yok demişsiniz aslına fotokopiyle de gitsem olur sanırım.

Kardeşim ne diploması, yeni tarihli öğrenci belgeni al git. Lise okumadan üniversiteye geçmiş olamayacağına göre sorun yok. Ben öğrenci belgesi alıp götürdüm okeydir.
  • Slauson kullanıcısına yanıt
    hocam ben kursa kayıt olurken sağlık raporu almıştım. tekrar sağlık raporu almama gerek var mı ? sanırım sizde benim gibi yılbaşından önce almışsınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.