Şimdi Ara

##MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ [2015 GİRİŞLİLER][WhatsApp grubu var] ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
5
Favori
2.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kampüsün taşınma durumu nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isler_gucler

kampüsün taşınma durumu nedir?

var maalesef öyle bir durum , inşallah iptal edilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bustercyl

quote:

Orijinalden alıntı: hedefbounygslys

Arkadaşlar marmara hukuktaki biti istanbul hukuk veya boğaziçinden birileriyle ev tutabilir mi ? Nasıl olur ?

Orta nokta bulursaniz olabilir.Okula surekli giderim diyorssan zor ama cunku avrupada tutarsiniz buyuk ihtimal o da sana.zor olur fakat sadece sinavlara gelirim dersen olabilir :)

Hocam marmaray falan var ne kadar sürerki herhangi bir metroya yakın bi ev tutsak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

Beyler öncelikle hepinizi tebrik ediyorum , vermiş olduğunuz karar ve almış olduğunuz sonuç ; ömrünüzün kalanını şekillendirecek vasfa sahip. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi hakkında sorularınızı , aklınıza takılanları , okulun çevresi , sosyal ortamı hakkında ne olursa olsun aklınızdaki her şeyi bana sorabilirsiniz. Bu sene 4. sınıf oldum , çoğu sorularınızı yanıtlayabileceğimi düşünüyorum.

İçiniz rahat olsun , okul bina açısından mükemmel seviyede. İstanbulda Boğaziçi'nin Sarıyer yerleşkesi ve YTÜ'nün Yıldız yerleşkesi ile birlikte İstanbul'un en güzel kampüslerinden biri. Gerek yeşilliği , gerek tarihi , gerek kuş sesleri , gerek diğer kampüslere oranla çok daha sakin olması ile okulun mimarisi sizi kendine aşık ettirecek. Ayrı Kadıköy'de okumanın ayrıcalığını da yaşayacaksınız . İnanın 21 yıldır İstanbul'da yaşayan biri olarak Kadıköy ile diğer semtler arasındaki fark ciddi seviyede yüksek. Siz de bunun keyfini yaşayacaksınız.

Çevrede, okul yakın erkek özel yurları bulunuyor mu dışarıdan geliyorum barınma sıkıntısı yaşar mıyım?

• quote:

quote:

quote:

Beyler öncelikle hepinizi tebrik ediyorum , vermiş olduğunuz karar ve almış olduğunuz sonuç ; ömrünüzün kalanını şekillendirecek vasfa sahip. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi hakkında sorularınızı , aklınıza takılanları , okulun çevresi , sosyal ortamı hakkında ne olursa olsun aklınızdaki her şeyi bana sorabilirsiniz. Bu sene 4. sınıf oldum , çoğu sorularınızı yanıtlayabileceğimi düşünüyorum.

İçiniz rahat olsun , okul bina açısından mükemmel seviyede. İstanbulda Boğaziçi'nin Sarıyer yerleşkesi ve YTÜ'nün Yıldız yerleşkesi ile birlikte İstanbul'un en güzel kampüslerinden biri. Gerek yeşilliği , gerek tarihi , gerek kuş sesleri , gerek diğer kampüslere oranla çok daha sakin olması ile okulun mimarisi sizi kendine aşık ettirecek. Ayrı Kadıköy'de okumanın ayrıcalığını da yaşayacaksınız . İnanın 21 yıldır İstanbul'da yaşayan biri olarak Kadıköy ile diğer semtler arasındaki fark ciddi seviyede yüksek. Siz de bunun keyfini yaşayacaksınız.

Kampusu oyle bi anlatmissin ki kampuusu begenmeyen ben bile hayran kaldim valla :)

valla beğenilmeyecek bir yanı yok

Ilk donem bi antipatim vardi neyse ki su an daha isindim :) Vlla sevmekte zorundayim yaz oldu hala okula gidiyorum en cok gordugum yer :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar marmara hukuktaki biti istanbul hukuk veya boğaziçinden birileriyle ev tutabilir mi ? Nasıl olur ?

Orta nokta bulursaniz olabilir.Okula surekli giderim diyorssan zor ama cunku avrupada tutarsiniz buyuk ihtimal o da sana.zor olur fakat sadece sinavlara gelirim dersen olabilir :)

Hocam marmaray falan var ne kadar sürerki herhangi bir metroya yakın bi ev tutsak?

Marmarayla hizli sekilde gelirsin.O yonden sikinti olmaz.Sonra indigin yerde marmaraydan yurumen lazim okula ben hic ordan yurumedim ama arkadas 20dk demistim yuruyerek gerci hizli yuruyen bir insandir:)En olmadi onunden bi otobus veya dolmus a binipte gidilebilir Ayrilik cesmesinden okula.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pardaillan'

quote:

Çevrede, okul yakın erkek özel yurları bulunuyor mu dışarıdan geliyorum barınma sıkıntısı yaşar mıyım?

kadıköy yurt dolu hiçbir sıkıntı yaşamazsın , tabi paran varsa

• göztepe kampüsünü mü bu kadar övdünüz? eğer övdüğünüz oysa gidenler hayal kırıklığına uğrayacak.giriş kapısından başka yeni bir yeri yok.inşaat var içeride tadilatlar.
  • lalella kullanıcısına yanıt
    Haydarpaşadan bahsediyoruz hocam

• noxyyprom N kullanıcısına yanıt
    aa tamam haydarpaşanın ihtişamı bambaşka deniz manzaralı amfiler var.şahane hem de yürüyerek kadıköye ulaşım.
  • Beyler Üsküdardan bizim okula ulaşım nasıl olur oralarda eve çıkmayı düşünüyorum lütfen bilen birisi yardımcı olabilir mi hangi mahalleler düzgündür ulaşım rahattır vs var mı bilgisi olan ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unborn -- 26 Temmuz 2015; 14:48:33 >
  • Attım PM

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWazZ

Burada toplanıp yardımcı oluruz birbirimize.
    Konuya eklenmek isteyen varsa yazabilir. Whatsapp grubu için numaranızı pm atabilirsiniz. G.

1 ) TheWazZ - İO
    2) muhalifrüzgar.
    3) Pardaillan' - İO
    4) Unborn
    5) müridi - İO
    6) noxyyprom - İO
    7) mbk_96 - İO
    8) müdavimi - İO
    9) fkaraburc - İO
    10) firavun imanı
    11) hedefbounygslys - İO
    12) guardiansofasgaard
    13) isler_gucler - İO
    14) vanwa96
    15) deluge99
    16) eren1905tr

Ikinci öğretim tuttu benimde alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7AE548211 -- 25 Temmuz 2015; 23:46:32 >

• Ben de kazandım ama kampüs taşınacak diyorlar. Ev bakıyordum tam da. Öneriniz var mı?
  • Whatsapp grubu kuruldu eklenmek isteyenler pm atabilir numarasını.

• Beyler bayanlar kılavuzda yazdığı gibi bu siteden üyelik alabilen var mı acaba?

https://bys.marmara.edu.tr/

• quote:

Orijinalden alıntı: Unborn

Beyler bayanlar kılavuzda yazdığı gibi bu siteden üyelik alabilen var mı acaba?

https://bys.marmara.edu.tr/

Şifremiz ne ki
  • Kılavuzda ilk şifrenin nasıl alınacağı gösterilmiş fakat ben almak istediğimde uyarı veriyor daha önce şifre alındı diye acaba herkesin mi böyle ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Unborn

Kılavuzda ilk şifrenin nasıl alınacağı gösterilmiş fakat ben almak istediğimde uyarı veriyor daha önce şifre alındı diye acaba herkesin mi böyle ?

Tekrar ön kayıta girdim bu sefer ilk şifrenizi alın diyodu öyle oldu

• Ya arkadaşlar akademik takvimde 2 eylülde görülen yabancı dil sınavı hukuk fakültesi sitesinde 15 eylül görünüyo nolur söylesin biri ne zaman su sinav

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.