Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
73.165
Cevap
382
Favori
3.642.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31943195319631973198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SgtLittleNoob

120 ile virajlarda bana mısın demiyor

MAN

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

MAN arabasının motor sesi de diğer araçlara göre daha fazla çıkıyor ve bu gerçekten keyif veriyor.

• Scania ve Volvo ile her iki tırdada 500bin km nin üstünde yaptım ama mercedesdeki keyfi alamadım.Yol tutuş açısından en iyi tır Mp4 tür
  • Herkes fikrini söylemiş ama tek gerçek DAF. Yol tutuşta üstüne tanımam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zvjezdan kullanıcısına yanıt
    Dönüşlerde de Iveco'nun eski kasasını çok beğeniyorum. Hemen dönüyor.
  • erol coşkun kullanıcısına yanıt
    Aynen devam 1900.000 km civarındaydım,bu aralar oynayamıyorum windows 10'a terfi edince android oyunlarada takılmaya başladım zaman bulamıyorum.Ama takipteyim arabamı değiştirmeyeceğim yeni MAN gelse bile.
  • 2 aydır girmiyordum oyuna. iskandinav dlc si ile birlikte tekrar indirip girdim. 6-10 fps alıyorum sabit 60 fps ile oynuyordum normalde. grafik ayarlarından her şeyi kapattım yine aynı.

iskandinav dlc sinden mi kaynaklanıyor yoksa son update ile mi alakalı bu durum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClydeShelton

quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

Son guncelleme ile oyunda sorun var,fps bende de gidip geliyor.

Pcde cift ekran karti varsa,ki notebooklarda genelde 2 oluyor biri islemci icindeki intel,digeri harici nvidia gibi,dusuk guc tuketimi icin intel-nvidia arasi gecis yapabiliyor.Guc tasarrufundan cikarirsan daha iyi olur.

Nvdia Denetim masasından ayarladım onu yüksek performansta da açıyorum yalnız oyuna girerken direct x falan soruyor ya sadece mp girerken soruyor single da sormuyor bir de güncelleme falan geldiğini nasıl anlıyoruz steam da yeni kullanmaya başladım da

Steam kutuphanesinde oyuna sag tiklarsaniz directx,opengl,64bit baslatma secenekleri cikar.

Guncellemeler otomatiktir kapatmadiysaniz.Yine kutuphanede ets2ye sag tiklayip ozelliklerden guncellemeler ile ilgili ayarlari yapabilirsiniz.Oyun baslarken sol ustte oyunun versiyonunuda gorebilirsiniz.

Son guncellemede bir sorun var fps bakimindan.Public betayi denicem birde bakalim onda durum nasil.Gerci surumler aynidir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ClydeShelton

quote:

Son guncelleme ile oyunda sorun var,fps bende de gidip geliyor.

Pcde cift ekran karti varsa,ki notebooklarda genelde 2 oluyor biri islemci icindeki intel,digeri harici nvidia gibi,dusuk guc tuketimi icin intel-nvidia arasi gecis yapabiliyor.Guc tasarrufundan cikarirsan daha iyi olur.

Nvdia Denetim masasından ayarladım onu yüksek performansta da açıyorum yalnız oyuna girerken direct x falan soruyor ya sadece mp girerken soruyor single da sormuyor bir de güncelleme falan geldiğini nasıl anlıyoruz steam da yeni kullanmaya başladım da

Steam kutuphanesinde oyuna sag tiklarsaniz directx,opengl,64bit baslatma secenekleri cikar.

Guncellemeler otomatiktir kapatmadiysaniz.Yine kutuphanede ets2ye sag tiklayip ozelliklerden guncellemeler ile ilgili ayarlari yapabilirsiniz.Oyun baslarken sol ustte oyunun versiyonunuda gorebilirsiniz.

Son guncellemede bir sorun var fps bakimindan.Public betayi denicem birde bakalim onda durum nasil.Gerci surumler aynidir.

Direct x secımını sureklı mı yapıcaz birde launch direct x launch directx 64 bit diyo benım pc 64 bit farkeder mi bunları seçerken

• Çalışan şöforlerin para getirme durumu nasıl oluyor bilen biri açıklayabilir mi oyundan çıktıgımız da para geliyor mu mesela ? single playera girdiğim de para bütün olarak gelmiş oluyor şöför den anlayamadım tam
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk baştan MAN dendi, daha sonra Actros MP4. Ben DAF dedim sizde İveco dediniz. Var mı arttıran, hangisi en iyisi ?
  • ClydeShelton kullanıcısına yanıt
    Oyun dışındayken Single Player herhangi bir oynama olmaz, oyunu bıraktığınız gibi bulursunuz.

Eğer MP'ye girip tekrar SP'ye girerseniz aradaki zaman farkından dolayı oyun şöförleri çalışmış sayar ve kasanıza o vakitte çalıştığı kadar para ekler.
  • Zvjezdan kullanıcısına yanıt
    Ben dönüşleri kastetmiştim hocam, kolay dönüyor bence Iveco.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zvjezdan

Oyun dışındayken Single Player herhangi bir oynama olmaz, oyunu bıraktığınız gibi bulursunuz.

Eğer MP'ye girip tekrar SP'ye girerseniz aradaki zaman farkından dolayı oyun şöförleri çalışmış sayar ve kasanıza o vakitte çalıştığı kadar para ekler.

Peki mp den cıkınca uzun sure de yıne de para gelır mı kasaya
    Steamden oyunu baslattiginizda secenekler cikar.Hicbirsey secmeseniz bile veya otomatik basliyorsa directx 64bit olarak basliyor.

Bu arada fps sorunu yasayanlar oyunu 64bit guvenli modda calistirsin.Bende bir miktar iyilesme oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Aynen devam 1900.000 km civarındaydım,bu aralar oynayamıyorum windows 10'a terfi edince android oyunlarada takılmaya başladım zaman bulamıyorum.Ama takipteyim arabamı değiştirmeyeceğim yeni MAN gelse bile.

tebrik ederim...
    Mp den çıktığınız andaki para neyse o para sabit kalır.
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    Bende dönüşü kastetmiştim hocam, cümlede nesne eksikliği yapmışım. *"Dönüşlerde en iyisi kim, var mı arttıran ? "olacaktı.
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Tam bir keci
  • Arkadaşlar bu oyunu nasıl indirecegim biri söylesin lütfen, 2 gündür uğraşıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az yakıp iyide kaçıyor mu bari
  • 
Sayfa: önceki 31943195319631973198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.