Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kizil_elma
Gerçek AdLord Winchester
KonumAğrı,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 138
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 25 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi Mix 2S #Ana Konu# başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Telefona jelatin öneriniz var mı arkadaşlar ? Korumak için silikon kılıf ve cam ekran koruyucu aldım. Güzelim tasarım mahvoldu, kılıfı içinden çıkanla... Mesaja git »
Deitel&Deitel-C ve C++ kitabı Türkçe çevirisi kötü mü ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben rahat okumak için bölümleri söküp ayrı zımbalamıştım. Çoğu kayboldu sonra :/ Piyasada olmaması şaşırttı beni... Mesaja git »
Xiaomi Mi Mix 2S #Ana Konu# başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Benimde kafama bu yatmıştı hocam. Korunaklı diyorsanız gayet iyi. Türkiye'de bulabilir miyim acaba ? Biraz sakar olduğum için ne kadar çabuk takarsam ... Mesaja git »
Xiaomi Mi Mix 2S #Ana Konu# başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bende aynı yerden aldım, kargo bekliyorum. Bu telefon için güzel bir kılıf yok mu ? Düştüğünde köşelerden vs iyi şekilde koruyacak. Ön tarafı düşerse... Mesaja git »
Hayırlı olsun hocam, çok teşekkürler cevap için.... Mesaja git »
Merhaba, Umarım doğru konudur 2.El macbook pro retina almayı düşünüyorum da ekranlarda ki soyulma ile ilgili bir sorum var. Eğer ben ekranı soyulmuş... Mesaja git »
Cevap: Bilgisayarımda komponent yandı, ne olduğunu bulamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hocam dediğiniz gibi araştırınca buldum. 15uF anlamına geliyor sanırım. Linkteki ürün aynısının 330 luk olanı. Buraya diyot takmam bir zarar vermiş ... Mesaja git »
Bilgisayarımda komponent yandı, ne olduğunu bulamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
üzerinde 49e36 veya 49E3G yazıyor. Üstte ise 15 yazıyor. Parça düşmedi. Üzerine su döküldü o yüzden kısa devre yaptı sanırım. Bu parça açtığımda ... Mesaja git »
Merhaba, bilgisayarımın anakartında fotoğrafını koyduğum parça yandı. Diyot olduğunu düşünüp başka bir diyot taktık ama iş görmedi. Üzerinde ki kodu y... Mesaja git »
Cevap: Ülkeni seviyorsan çöpünü yere,denize atma/attırma başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Ben bazen böyle yapıyorum. Arkadaşlarımı da yere çöp atarsa uyarıyor, çöpünü atana kadar yürümüyorum. Çok mu işe yarıyor bilmiyorum ama kendi çapımda ... Mesaja git »
Arkadaşları

HyDeS

ihtiyatlı

Unzerstörbar

clubberkay

xCixLandx

Gorkem.IX

TheStarBox

Uncy

Magnificentx

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI - Kingston 4GB-DDR3-1333MHZ Ram (KVR1333D3N9)
Alıcı: Hock Hover
Tarih: 26 Kasım 2014; 21:37:31
Yorum
ilgili ve güvenilir bir arkadaş
Genel Puan

Ürün: X360 - Red Dead Redemption(20 TL) /SATILDI
Alıcı: Thief.
Tarih: 14 Kasım 2014; 17:49:20
Yorum
Sorunsuz alışverişti. Teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Kinect + 2 Oyun
Alıcı: nekoadem
Tarih: 10 Kasım 2014; 13:09:15
Yorum
ürünlerin temizliği,kutuları ve paketleri gayet güzeldi ayrıca hızlı gönderi için teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: SATILDI --- Xbox 360 + 2 Kol - 330 TL
Alıcı: bukalemuns
Tarih: 9 Eylül 2014; 18:19:10
Yorum
temiz ve vaadedilen ürün, ucuz kargo. kolay iletişim. A+
Genel Puan

Ürün: halo:reach Satıldı!
Alıcı: menevado
Tarih: 25 Şubat 2014; 17:45:47
Yorum
Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Fifa 12-Xbox 360
Alıcı: Can N.
Tarih: 5 Temmuz 2012; 15:30:46
Yorum
Söylediği saatte sorunsuz bir alışveriş oldu. Dürüst bir satıcı.
Genel Puan

Ürün: Tomb raider Referans ilanı
Alıcı: waRRioR
Tarih: 16 Mart 2012; 20:16:50
Yorum
Güvenilir ve hızlı bir arkadaş gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Satılık/Takaslık Gears Of War 3,Gears Of War 1&2
Alıcı: Uncy
Tarih: 13 Mart 2012; 17:39:34
Yorum
Güvenilir satıcıdır ve dediği gibi disc temiz.İnşallah bir daha alış-verişlerimiz olur. :)
İmza
"Bırakın doğruları gelecek söylesin ve herkes eserlerine ve başarılarına göre değerlendirilsin. Bugün onların olsun; ama uğrunda çok uğraştığım gelecek, benimdir."

Hakkında
Bırakın doğruları gelecek söylesin ve herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin. Bugün onların olsun; ama uğrunda çok uğraştığım gelecek, benimdir.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
1.031