Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
incinerator
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi5 Haziran 1982
Meslek 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mart 2004
2. el mesaj sayısı: 38
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Audio Technica - Sony - Jbl - Marshall - JLab - xDuoo - Akg Kulaklıklar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Audio Technica ATH-CK303M Kulakiçi Kulaklık 30 TL amazon kullanıcı yorumları ÖZETLE STOKLU ÜRÜNLER VE FİYATLARI Stereo Bluetooth ku... Mesaja git »
Erdi bey bahsettiğiniz kart ilk radeon kartlardan, şimdiki hd 7000 serisiyle alakası yok. Hatta bende 64mb ddr'lı radeon 7500 vardı. Geforce 2 mx400'd... Mesaja git »
@Black_Wolf14 Evet sata 3 desteği yok anakartın ama ben bunu sorun yapmıyorum. Çünkü Sata 2'nin sınırlarında dolaşıyor ssd. Saniyede 250 mb civarında ... Mesaja git »
@Regionella Bende de çalışıyor. @-AhmtOzdmR- Ben ssd'yi taktım takalı o siyah ekranda bekleme sorunu falan kalmadı. Yukarıda dediğim gibi çok hızlı... Mesaja git »
@Black_Wolf14 Daha önce hiç kronometre ile ölçmemiştim ama sen sorunca bir deneyeyim dedim. Bilgisayar tamamen kapalıyken düğmesine bastıktan sonra ş... Mesaja git »
Ben windows 8 ile kullanıyorum tj75 118tk'yı eylül 2012'den beri ve o bahsettiğin bekleme bende de vardı. Daha doğrusu bekleme değil de bişeyler yüklü... Mesaja git »
Beyler Tarayıcı Koleksiyonuma Bakın Sorularınızı Cevaplayım :) başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Maxthon eksik.... Mesaja git »
Turkcellden Gelen Reklam Mesajları!!! başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
aynı sıkıntı bende de var. Telefonu kırdıracaklar bana o olacak.... Mesaja git »
: Nokia Symbian^3 Oyun Tema Uygulama ANA BAŞLIK başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Orijinalden alıntı: h.yilmaz http://cid-7ab800345ae022e2.office.live.com/browse.aspx/baiud süper bir dosya yöneticisi program... Mesaja git »
: TJ75 Cızırtı Sorununa Çözüm İçin ... başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
@Black_Wolf14 Kardeş, Allah senden razı olsun. Fan sesi biraz arttı ama emin ol o cızırtının yanında bu hiç bişey. Ben de biraz bios'u kurca... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094