Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
THE FREEDOM
Gerçek AdÖzgür
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 55
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lenovo P8 Tablet 129 $ / AMD Ryzen 7 1700X CPU 249 $ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
o kadar yurtdışından ürün alınıyor ki batmamız normal.herifler yemeden içmeden teknoloji satıyor.biz çay içerken sipariş veriyoruz.... Mesaja git »
yemeksepeti yine para yüklemiş başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
artık yemeksepetinin eski tadı kalmadı ne indirim ne kampanya.saçma saçma muhtar bilmem ne.scootyden abanıyorum hiç olmazsa düşük miktarlarada indirim... Mesaja git »
Dekorazon 4'lü sarkıt avize 239 yerine 99 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
lümenine bakın öyle alın bence 8 watta 800-850 lümen iyi değerdir.mutfak,ara,banyo yerlere iyi gider.bi de markalar arasında fark var ben tekzenden 3l... Mesaja git »
Corsair Carbide Spec-01 Mid Tower Pencereli Kasa - 176TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
https://gumrukdeposu.net/bilgisayar-aksesuarlari/5342-corsair-carbide-cc-9020114-eu-spec-01-600w-mid-tow-bilgisayar-kasasi.html powerla hesaplı ama b... Mesaja git »
VDSL HAT ZAYIFLAMASI (dB) HERKES DEĞERLERİNİ YAZSIN ! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
yalnız birşey oldu 3.15 uploadlarım 1.7-2 mbitlere düştü.... Mesaja git »
VDSL HAT ZAYIFLAMASI (dB) HERKES DEĞERLERİNİ YAZSIN ! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
bugün hızı 50mbitten 75e çıkardım deneme fırsatı olmadı ama sizce nasıl değerler.crc problem olur mu? Gelen Giden DSL Hızı(Kb/s) : 76772 4094 ... Mesaja git »
DeFacto.com.tr'de 3 Al 2 Öde Kampanyası Başladı!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
madem o kadar para verilecek mısır pamuğundan ürünler alırım.lacoste öyle isim yaptı şimdi normal pamuk kullanır.... Mesaja git »
Jumper Ezpad 6 pro wifi sorunu konusunu başlattı (4 ay önce)
Arkadaşlar wifi uçtu artık bozuldu mu bilmiyorum ama hiç bir şekilde sistemde dahi gözkmüyor ne yapabilirim :/ format ta atılmıyor.sitesinde imajını b... Mesaja git »
Jumper ezpad 6 pro Tablet wifi uçtu konusunu başlattı (4 ay önce)
arkadaşlar o kadar uyuz oldumki olan wifi artık sistemde gözükmüyor tanınmıyor bile uzaktan yardımla falan yapabilen var mı? harici wifi taktım.acaba ... Mesaja git »
L.A. Gear spor ayakkabıları geri dönmüş. 59.90 TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
ah bendede zikzaklı bi basketball modeli vardı.şimdi nerde o eski güzellikler tipsiz tipsiz ayakkabılar.nike da simsiyah alt topuk kenarında kırmızı ... Mesaja git »
Arkadaşları

turkuaz50

Confick3r

nazarka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Redmi 3s Prime 800 tl (siyah)
Alıcı: Confick3r
Tarih: 12 Şubat 2017; 15:04:57
Yorum
Güvenilir satıcı, rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz :)
İmza
P4 3.0(530),Asus i865PE, Kingston 2GB DDR 400(5-2-2-2), 120GB Seagate SATA, 128MB POWERCOLOR Ati Radeon 9800SE (380/680),17' SAMSUNG 763MB,Philips 5+1 a2.610,aopen h600b12,Fsp 350watt...
-Lenovo Z570-

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078