Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
die.Rache
Gerçek AdOsman Yazicioglu
Doğum Tarihi15 Ağustos 1986
KonumYurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları19
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ameliyat için yardım bekleniyor.. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaş çok da tatlı kereta,Allah şifa versin kardeşim.Yurtdışındayım yardım edebilmem mümkün mü(özel mesaj atamıyorum maalesef cep telefonu saçmalığı... Mesaja git »
Arkadaş o kadar çok video paylaştılar ki oyunu bitirdik zaten izleye izleye yeter la.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Paylasildi mi bilmiyorum fakat Crash Bandicoot Asya PSN'lerde yüzde 70 indirimde(+ yüzde 10 da plus üyeleri icin)... Mesaja git »
Oha listede GTA V yok..!!!... Mesaja git »
BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Activision'a genelde öfkeli oluyordum ama bu EA farklı bir boyut ya. Bizim premium sisteme kayıt olursan oyun su gün açılacak,yok şu sürümünü alırsan... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu Arthur ne kadar çabuk zayıflıyor anlamadım.Bunun bir standartı olması gerek,sürekli geyik Tavşan hindi avlayıp yiyorum herif hep zayıf,çatışmalarda... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bunu bilmiyordum sağolasın,şeker kız candy gibi dolaşıyorum oyunda honor yükselsin diye,kasmayım fazla o zaman.... Mesaja git »
Oyunda Honor seviyesini yükseltmek veya yüksek tutmak imkansiz,cok absürt sacma yapmislar sinirim bozuldu iyice.Bir dere kenarina gittim 3 kisi bir he... Mesaja git »
Oyuna PS4 Pro için "blurry patch fix" gelecekmiş.... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tamamen kalkması için ödeme yapmak şart yoksa kıyafet saç sakal değiştirip ve maske takıp bir süre seni tanımaları zorlaşıyor.... Mesaja git »
Arkadaşları

Drago

fizboz

mkozluca

Sonic.Storm

Ozitech

Kehanist

MARCO

Guest-D9BF17209

ysn61

woozer

tamehliyetsiz

kings_prestigee

sleepingforest

msemender

KralYLMZ

Santa.Monica

Alexku

xEthjeh

feritto83
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Faniyim, fani olanı istemem.
Acizim, aciz olanı istemem.
Ruhumu Rahman'a teslim eyledim, gayr istemem.
İsterim, fakat bir yar-ı bâki isterim.

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.190