Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
die.Rache
Gerçek AdOsman Yazicioglu
Doğum Tarihi15 Ağustos 1986
KonumYurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları20
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 |PS4 ANA KONU| ★ başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Ramazan ayı diye mi acaba :D... Mesaja git »
★ CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 |PS4 ANA KONU| ★ başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Tamamen yanlış anlamışım :D Yalnız insanın inanası gelmiyor,yani 10 yıllık cod4 remastered için bile dlc harita parası isteyen -hemde normalinden d... Mesaja git »
★ CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 |PS4 ANA KONU| ★ başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Season Pass zombi-multiplayer diye ayrilacak diye söylentiler var,yani zombi icin ayri bi season pass multi icin ayri. Ya Activision para lazimsa aci... Mesaja git »
★ CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 |PS4 ANA KONU| ★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Birkaç multiplayer videosunu izledim de övme amaçlı değil ama bazı farklılıklar var oyunda,keşke ww2 yerine bu çıksaydı önceden. -Black ops 4 de ke... Mesaja git »
Bi yarım saat oynadım,oynadığım en kötü yarış oyunu olabilir bu. Dandik bitmemiş free to play oyunu gibi duruyor,bi amacı olmayan saçma bi oyun yapmı... Mesaja git »
Yahu ne zamandan beri zalimi destekler hale geldi bizim millet,bu ne vicdansızlık be kardeşim orada masum siviller öldürülüyor. Bu zulmü yapanların A... Mesaja git »
Yaz geliyor dikkat edin , 2 saniyede hayatınızı karartmayın başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Yahu ne güzel kalbin var senin arkadaş,onca sıkıntıdan sonra başkaları da bu acıyı yaşamasın diye insanları bilinçlendiriyorsun. Yani(Allah korusun)b... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Kraliçe valkür'de o kadar zorlanmadım,Hard da 7-8 denemede öldürdüm zaten diğer ölümlerimde aniden yukarı atlayıp üstüme zıplaması oldu. İlk başlarda... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sansima sokayim ya,oyunun konusuna dahi girmiyordum hic,Playstation ana sayfasina bi gireyim dedim bu yavsak büyük harflerle konu acmis ve hala duruyo... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Oraya bir de "Ghost of Tsushima" eklemeni rica edecegim :D... Mesaja git »
Arkadaşları

Drago

fizboz

mkozluca

Sonic.Storm

Ozitech

Kehanist

MARCO

Guest-D9BF17209

ysn61

woozer

tamehliyetsiz

kings_prestigee

sleepingforest

msemender

KralYLMZ

Santa.Monica

Alexku

PeBur_

xEthjeh

feritto83
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Faniyim, fani olanı istemem.
Acizim, aciz olanı istemem.
Ruhumu Rahman'a teslim eyledim, gayr istemem.
İsterim, fakat bir yar-ı bâki isterim.

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109