Şimdi Ara

'Newegg'den harika AMD 7xx series Ekran karti kampanyasi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Assagidaki linkten AMD 7850 veya 7870 ekran kartlarindan birini alana "Bioshock Infinite+Tomb Raider" Steam Key hediye ediliyor..Fiyatlar da iyi,Türkiye'ye gönderim yaparlar mi bilemiyorum..

http://promotions.newegg.com/VGA/13-0210/index.html

• Newegg Türkiye'ye göndermiyor.
  • Guzel kampanya gumruk genelde sorun olusturabiliyor pahali urun oldugu icin el den daha rahat temin edilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu yalandan bi aliyim dedim,Avrupaya da gönderim yok .. Ama fiyat ve kampanya cok iyi gercekten,100 Dolar degerinde oyun hediye ediliyor..
  • Newegg memlekete gönderim yapsa neler neler alırdım ama nafile tanıdığı olan aldırıp postalatabilir güzel kampanya bana göre dünyadaki en iyi online alışveriş sitelerinden biridir

• Newegg den ürün almak isterseniz aracı firmalar va ben çok alış veriş yaptım tavsiye ederim.
  • Bende konu açacaktım ne zamandır soracaktım vesile oldu bak şimdi. Buradan bilgili arkadaşlara sesleniyorum :) Kuzenim var Amerika da yaşıyor bu Newegg ten sistemi toplasam o alıp bana yollasa ne gibi sıkıntılar çıkabilir ? Gümrük vs. Bunları iyi öğrenmem lazım eğer alabilirsem TR deki fiyatlara göre malum çok daha ucuza geliyor. Buradan alacağım sistemin 2 katı fazla performanslısını alırım. Neredeyse bir slı-cf parası artıyor (bütçene göre) Yanıtlanırsa sevinirim arkadaşlar.

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drakeshark -- 2 Şubat 2013; 15:45:10 >
  • https://www.amerikadaniste.com

Bu site aracılığıyla alınabilir sanırım.
  • Newegg'den kendi kredi kartımla abd' de ki arkadaşımın adresine gönderilmek üzere ürün alayım dedim, kredi kartı abd çıkışlı olmadığı için kabul etmedi, paypal ile denedim o na da izin vermedi. Arkadaşım oradan başka bir kartla aldıda ürünler geldi. Özetle; newegg'den aracı sitesiz alışveriş yapamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Newegg'den kendi kredi kartımla abd' de ki arkadaşımın adresine gönderilmek üzere ürün alayım dedim, kredi kartı abd çıkışlı olmadığı için kabul etmedi, paypal ile denedim o na da izin vermedi. Arkadaşım oradan başka bir kartla aldıda ürünler geldi. Özetle; newegg'den aracı sitesiz alışveriş yapamazsınız.

Hocam ne ürün almıştınız herhangi bir sıkıntı oldu mu ? Gümrükte yada garantisinde vs. Ben diyorum ki orada yaşayan kuzenim var buradan parayı yollayayım o alsın bana yollasın. Ama ne gibi sıkıntı olur bilemiyorum gerek gümrükten geçmesi olsun gerek garantisi olsun ? 1-2 parçada değil komple sistem düşünüyorum 6 parça falan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

Newegg den ürün almak isterseniz aracı firmalar va ben çok alış veriş yaptım tavsiye ederim.

Mesela hangileri? Güvenliler mi ayrıca?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rainbow Dash

quote:

Newegg den ürün almak isterseniz aracı firmalar va ben çok alış veriş yaptım tavsiye ederim.

amerikadansatinal.com 10-15 kez alış verişim olmuştur sürekli çalıştığım bir firma .
  • quote:

quote:

quote:

amerikadansatinal.com 10-15 kez alış verişim olmuştur sürekli çalıştığım bir firma .

Bakınalım biraz o zaman. Gerçi newegg'den fiyat avantajı var diye alıcaz, o aradaki fiyat farkını amerikadansatinal.com'a ödemeyelim?
  • quote:

quote:

quote:

% kac komısyon alıyor? gumruk olayı nasıl oluyor?

mısal 200 dolarlık urun aldık dıyelım..bıze bunun masrafı kaca oluyor?
  • quote:

quote:

quote:

üstat ben de merak ettim bu gümrük olayını. ne zamandır bu tarz siteleri anlatacak güvenilir birisini arıyordum. buradan ya da pm'le yardımcı olursan sevinirim.

yani gümrükte sıkıntı oluyor mu? ne biliyim mesela ekran kartı alsak geçer mi gümrükten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ripskill

quote:

Newegg'den kendi kredi kartımla abd' de ki arkadaşımın adresine gönderilmek üzere ürün alayım dedim, kredi kartı abd çıkışlı olmadığı için kabul etmedi, paypal ile denedim o na da izin vermedi. Arkadaşım oradan başka bir kartla aldıda ürünler geldi. Özetle; newegg'den aracı sitesiz alışveriş yapamazsınız.

Hocam ne ürün almıştınız herhangi bir sıkıntı oldu mu ? Gümrükte yada garantisinde vs. Ben diyorum ki orada yaşayan kuzenim var buradan parayı yollayayım o alsın bana yollasın. Ama ne gibi sıkıntı olur bilemiyorum gerek gümrükten geçmesi olsun gerek garantisi olsun ? 1-2 parçada değil komple sistem düşünüyorum 6 parça falan ?

Aldığım parçaları arkadaş çantasında getirdiği için hiç bir sıkıntı yaşanmadı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ripskill

quote:

Aldığım parçaları arkadaş çantasında getirdiği için hiç bir sıkıntı yaşanmadı.

Hmm. Malesef benim öyle bir şansım yok :)) Koca sistem çantada gelmez ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

quote:

quote:

% kac komısyon alıyor? gumruk olayı nasıl oluyor?

mısal 200 dolarlık urun aldık dıyelım..bıze bunun masrafı kaca oluyor?

%5 kredi kartı komisyonu + %10 da bu firma alıyor toplamda %15 yani. Gümrüğü hallediyorlar ama 500 usd üzerinde sıkıntı çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Autobus2010

quote:

quote:

quote:

üstat ben de merak ettim bu gümrük olayını. ne zamandır bu tarz siteleri anlatacak güvenilir birisini arıyordum. buradan ya da pm'le yardımcı olursan sevinirim.

yani gümrükte sıkıntı oluyor mu? ne biliyim mesela ekran kartı alsak geçer mi gümrükten?

GTX670 e kadar olan ekran kartları geçer ama GTX680 sıkıntı oluşturabilir fiyatından dolayı.
  • o zaman 78xx olmuyor mu?

bence gereksiz bisey ama alan alir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.