Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kratosunbicaklari
Gerçek Ad 
KonumYalova, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Yeni LG PB60G Led Projeksiyon Cihazı İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Milet bu projeksiyonun görüntüsü bi bana mı garip geldi ps4 bağladığım zaman görüntü acayip kalitesiz acayip pürüzlü keskinliği azaltmakta işe yaramıy... Mesaja git »
3D Projeksiyon Gözlük Tavsiyesi konusunu başlattı (16 gün önce)
Merhaba arkadaşlar LG PB60G 3d ready projeksiyon cihazı aldım 3d görüntü alabilmem için bana gözlük önerebilir misiniz yurtdışından getirtsem ne diye ... Mesaja git »
Led Projeksiyon LG mi Acer mi? konusunu başlattı (16 gün önce)
Sizce Acer alsam sıkıntı yaşar mıyım Lg tabiki daha kaliteli ama güzel bi Acer buldum fikir almak istedim... Mesaja git »
SIRALAMALAR EFSANE OYNAMIŞ BEYLER başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
horta gel arkadaş tuhafı ben tekrardan girdim almanca tercümanlığını bırakarak... Mesaja git »
gittigidiyor onay verdikten sonra iade başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ama gittigidiyor iade sayfaında 14gün içinde iade edebilirsiniz yazıyor... Mesaja git »
gittigidiyor onay verdikten sonra iade konusunu başlattı (bir ay önce)
iyi günler arkadaşlar ben xbox almıştım pazartesi teslim aldım.perşembe günü onay sürem bitmiş otomatik onay oldu yani para satıcıya aktarıldı.bugün k... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Alınık god of war 3 çift hak mantıklı teklifler verin lütfen daha yeni 35 liraydı psnde... Mesaja git »
Xbox One 2.el Kaça Gider? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
700liraya sattım gitti... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
heavy rain sec hak tr psn 10tl... Mesaja git »
2017 YGS | COĞRAFYA | SORU TARTIŞMA PLATFORMU [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
10.30 yaptım bende... Mesaja git »
Arkadaşları

traumaniac

onurfredy

Isstanbul

cemmm81

yilmazz16

mahsenn7

gozdeacıkparfum

MrRobot.txt
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4, Xbox One, PSP, PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109