Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ramowarr
Gerçek Adramazan kaya
Doğum Tarihi2 Şubat 1991
KonumAdana, Çukurova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mayıs 2010
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
bugün ayın 15 Hala AKK yenilenmedi tek ben mi yaşıyorum bu sorunu acaba... Mesaja git »
Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
aynı durumda bende müzdaribim crc hatası cok fazla geliyor ve loss (packet kaybına) sebep oluyordu çözümü nasıl yapıcaz , neredeyse kapatma noktasın... Mesaja git »
VodafoneNet dolandırıcılığı ve ilgisizliği ders niteliğinde başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
öncelikle geçmiş olsun vodafone net abonesiyim bende müşteri hizmetleri sürekli oyaladıkları içinde bende kapatıcam yakında... Mesaja git »
VodafoneNet Limitsiz Yalın İnternet 49,90 TL başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
peki bana bunu yapanlara bir suç olmucak mı? 2016 türkiyesi malesef :/... Mesaja git »
VodafoneNet Limitsiz Yalın İnternet 49,90 TL başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
bugün inanilmaz bir şey yaşadım . müşteri hizmetlerini ararken numaramı galiba karalisteye aldılar ve 2 saat boyunca aradım fakat sürekli aktarıma alı... Mesaja git »
Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
son 3 gündür her 15-20 sn'de bir kopma oluyor (2-3 saniyelik) arıza kaydı oluşturduk sürekli bahane üretiyorlar bakalım nereye kadar devam edicek... Mesaja git »
sadece sordum :)... Mesaja git »
Import Fees Deposit to Turkey ne demek oluyor hocam gümrük filan yok mu yani ? :)... Mesaja git »
http://diziband.com/wp-content/themes/tema/i/logo.png Siz de Yabancı dizilerin Türkçe Altyazı olarak geç atılmasından bıkmadınız mı? Diziband ail... Mesaja git »
Upload sınırının kalkması başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
kesin bilgi midir hocam çünkü sonuçta türk telekom :)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.148