Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mustiabi
Gerçek Adali kemal
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
bildiğim kadarıyla 25 tl normal fiyatı hatta sitede 3ay 12.5 tl diyor. eski üyeyim iptal başvurusu yaptım kapattırmayı da düşünüyordum açıkcası ama in... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
yeni taahhüt yeniledim ailenin yıldızı 3 ay dizi film, iq plus kutu, 6 ay 12.5 geri kalan 6 ay 25 tl... Mesaja git »
Sinema ogrencisi olarak 100d / 700d başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
100d kullanıcısıyım bildiğim kadarıyla video çekimlerinde mono ses kaydediyor 700 d de 2 mikrofon var ekranının dönebilmesi özellikle kendini çekerken... Mesaja git »
Kolay Dolan Kartuslu Canon MG5650 199 TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Cescesor, bursakartuş benzeri yerlerden veya bunların n11 gittigidiyor mağazalarından Canon yazıcılara uygun mürekkep satın alabilirsiniz önceki mesaj... Mesaja git »
Kolay Dolan Kartuslu Canon MG5650 199 TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Fiyata zam yapılmış şuan 222 tl... Mesaja git »
Normal kartuşlarda yazıcının hafızasında o kartuş için basılabilecek sayfa sayısı bellidir sizin takacağınız kartuşları yazıcı yeni kartuş gibi algıl... Mesaja git »
Yok hayır sadece fotoğraflar için boya teknolojisi daha farklı ek bir siyah kartuşu var, bildiğim kadarıyla bu ek siyahla fotoğraflarda daha siyah ren... Mesaja git »
Sanırım ups emin değilim... Mesaja git »
Direk satın aldığımız şekilde derken? Yazıcı gelir gelmez kullanabilirsiniz. Fotoğraf baskı kalitesi açısından soruyorsanız. Profesyonel bas... Mesaja git »
Ben cescesor dan çok da memnun olamadım mürekkep açısından yani çok bariz fark yok ama ocp mürekkeplerle kalıcılık daha iyi gibi bursa kurtuşun siyah ... Mesaja git »
Arkadaşları

skyw@lker
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
TV
Sony

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109