Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
xtrax
Gerçek AdTarık
KonumEskişehir,Odunpazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Arkadaşlar tek seferde 30 tl uzman kasap köfte alımına 15 money Tam bana göre hakkım var. Bugün gördüğüne inan ürünüde(Uzman Kasap Tekirdağ Köfte) 60 ... Mesaja git »
Hepsiburada 2700 tl alışveriş için uygun indirim çek/hesap başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
beyaz eşya çamaşır makinesi... Mesaja git »
Hepsibura 2700 tl alışveriş için uygun indirim çek/hesap aranıyor lütfen pm atın... Mesaja git »
Flo 125 TL üzeri 35 TL indirim başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Faydamız olmuşsa ne ala....bende alışveriş yaptım sıkıntı çıkmadı 3 çift spor ayakkabı ve 1 adet terliğe indirimler+ kod ile 134 TL verdim defosuz ürü... Mesaja git »
Flo 125 TL üzeri 35 TL indirim başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Sanırım hediye çeki 30 TL bir dahaki 100 TL alışverişte kullanmak için...bence kullandırır....... Mesaja git »
Günlük bir indirim olmayabilir,indirim kodu ararken denemelerinde çalışan bir kod.... umarım faydası olur bir çok kişiye... Mesaja git »
Yanlız ödemede anlamadığım bir şekilde 25 tl düştü bilginize....... Mesaja git »
Flo 125 TL üzeri 35 TL indirim konusunu başlattı (16 gün önce)
Arkadaşlar faydalanmak isteyenlere.....125 TL üzeri 35 TL indirim kodu: AKK35FLEM... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar sanal marketten 130 TL lık siparişim olacak,elinde kod olup kullanmayacaksanız ben talibim,PM atabilirseniz sevinirim.... Mesaja git »
Ücretsiz N11 kupon hesabı konusunu başlattı (2 ay önce)
Not: Katlanan indirim kuponları tükendi... Şu an sadece 11.11 indirim kuponları var... Şifrenin değiştirilmemesi şartıyla,alışverişinizi tamamlayıp ü... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İmzaya gerek yok parmak basıp çıkıcam......
Hakkında
Sessiz çığırmalar aksederken duvarlara ruhumun hırçın duruşlarıdır, hükümsüz kalıntılarında raksederken duyduğun o sesin çağrılarına kapılıp gider bu an be an zaman.....

+++Fiat BravaElx-2001 (Gümüş Gri)+++Logitech Z5500 5.1+++Philips 42" Pfl 5603 D/12 Lcd Tv+++LG M227WD-PZ 22 inch 55 Ekran 1080p Full HD LCD TV/Monitör+++GMC Noblesse Avc-K1 Siyah-Gümüş HTPC Kasa+++ASUS P6TSE X58 DDR3 CORE I7 GLAN+SATA 16X 1366p+++Sapphire ATI 512 Mb HD 4870 Ekran kartı+++

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125