Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
!sTaNbLuE
Gerçek AdErdi Güner
Doğum Tarihi23 Nisan ****
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 61
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: 21 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları35
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Oha lan bjk fark atmaz ins demeelere getirmisler lafi. Biz bu ulkenin en iyi derbi oynayan takimiyiz bu acik ve net bi gercek.Bjk macin da hakem de... Mesaja git »
Arabasız kaldım, içimi dökmek istedim.. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Cok dogru karar.Aksamlari evinizde tv karsisinda uzanirken "benin evim lan burasi oh be.elalemi nevine para.vermicem artik" dusuncesi aklina gelecek v... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bjk maci ibb macindan daha kolay olacak eminim buna.Aykut kocaman insallah ibb macin da ki gibi onde baski kurarak baslar da oyun tamamen bizin kontro... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Allah dan hasan ali yok.Defans hattimiz isla neus neto sener olmali. Iso iyilesse bile asla oynamamali.Caner gibi defansi les bi adam.Isla sol bek ... Mesaja git »
bjk macin da tek korkum hakem.Ne yaptilar ettiler bizom ve gs nin maclarin da hakem hatalari yaparak , bayern maclari donemine bjk yi en az puan farki... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Cok net soyluyorum,bjk yi yenersek sampiyonluk sansimiz %70.Ibb nin gs ve bjk maclari disinda kaybedecegini dusunmuyorum.Ts ile basladi anadolu takiml... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Neto varya tas gibi stoper cok seviyorum bu adami.Tek sikntsi kirmizi karta yatkin olmasi sertligi yuzunden.Ama bi alves olamaz elbet de.Umarim sene s... Mesaja git »
SATILMISTIR- LOGITECH K350 WAVE KLAVYE başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
@cicex Ali abime satilmistir.Hayirli olsun... Mesaja git »
PTT Messenger tanıtıldı! PTT Messenger nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Hangi teknolojiler kullanılmış diye PttMessenger uygulamasının kodlarını açtım bir de ne göreyim zebrachat firmasından hazır satın alınmış bir yazılım... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Tff ve Mhk hem bizim icin hem Turk futbolu icin aslinda cok iyi birsey yapiyor.Bizi hakemlerle katlederek Turk futbolunu ve bizi bu aziz denen herifte... Mesaja git »
Arkadaşları

feyt180

esenlik

Angelmax

VGroove

Alex Murphy

hashus1099

HondAta

Laniakea

JessieJ

S10ERM

kkratoss

lapya

cellathkn

brs_bsk

sfx01

Guest-9872305B9

ThunderVoid

maknc

ßurock

unixslax

Türkmenli

Türkçü2018

Noel Gallagher

bulutanıl23

YaSaRCaNS

AutoTestPilot

DolceVita.

Kakà

Cumadangeldim

DAMİR KARA

Protez Bacaklı Çekirge

Ramiz Karaeski

busrakartal

UlasCivici

Alenes02
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
Takım
FENEBAHÇE, FENERBAHÇE
Tablet
APPLE
Kulaklık - Amfi
Sennheiser
Basketbol
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.406