Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
LeViQ
Gerçek AdNejdet Osmanov
Doğum Tarihi30 Kasım ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cx200 kullanıyorum ve gayet memnunum tavsiye ederim. Bende çoğu kulaklık bir süre dinledikten sonra baş ağrısı yapar. 1 senedir hiç yapmadı. Ses kalit... Mesaja git »
Nargile için yardim başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Hocam marpuç temizdir 25-30 defa içmişşizdir. Folyoyu 2 kat yapıyorum ve yanmazla denedim gene aynı. Tütün al-fakheer kullanıyorum 50 gr lık küçük ... Mesaja git »
Nargile için yardim başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Tütün yanmış değil daha açar açmaz geliyor. Tütün tepeleme değil bir parmak kalınlıkta boşluk var. Yanmaz demir kullanıyorum. Lüle dediklerini her y... Mesaja git »
Nargile için yardim konusunu başlattı (2 yıl önce)
Arkadaşlar eve nargile aldım ilk başlarda yoktu ama son zamanlarda daha ilk çekişlerde kömür tadı geliyor boğaz yakıyor. Bir türlü neden olduğu anlama... Mesaja git »
149 NİKE AİRMAX OLURMU BANDROLLU FATURALI ORİJİNAL başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Şahsi görüşüm atraksiyona gerek yok eğer imkanın var ise nike outlet mağazalarını takip et derim. Avcılar pelican nike outlet mağazasından geçen sene ... Mesaja git »
N11 çıldırdı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
bu gün verdikleri çeklerle birleşiyor mu ? eğer birleşiyorsa efsane oluyor. LG G4 alıcam 1600 tl ye TR garantili var 111+70+80(maximum kart kampanyası... Mesaja git »
LG G4 için SICAK FIRSATLAR başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Adam işi ticarete dökmüş... Mesaja git »
O G3 ten satın alan oldu mu ? Neler geldi nasıl geldi bilginiz var mı?... Mesaja git »
Tüm renklerde +20 stok ibaresi var bu kadar çok stoğu nerden aldı şüphe çekici bence neyse takipte kalalım.... Mesaja git »
Ozaman alınır ama satıcı konusunda tereddütte kaldım.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078