Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SolomonT
Gerçek Ad 
İlgi AlanlarıProgramlama ,Tasarım,Donanım,Yazılım,..
Konumİzmir,Buca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yoklama kaçağı olan varmıydı ? başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Bende aynı şekilde yoklama kaçağına düşmüştüm. Ağustosa ayında gidiyorum. E devletteki tecil sorgulamada dikkat et alt tarafta eğitim dönemi bitene ka... Mesaja git »
Doğrudur hocam siz kurumda çalışıyorsunuz ondan size 2 tane demiş olabilirler. Siz sadece kısa dönemmi yoksa yedek subaylığıda işaretledinizmi ??... Mesaja git »
Bende bugün gittim yoklamamı yaptırdım bakalım. Bana görevli ağustos 1-2-3-4 gibi gidersin dedi . Direk e devletten çıkar silüs al direk birliğine kat... Mesaja git »
Yeni kurulan bu sosyal medya ağı Takım taraftarlarını düşünülerek oluşturulmuş. Gerçekten çok başarılı. Donanım haberde ilk konusunu açmak istedim.... Mesaja git »
Son harften ingilizce kelime turetme oyunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ground... Mesaja git »
Hotmail'le ilgili bir sıkıntımı var? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şuan tarayıcı üzerinden açılmış bulunmakta. fakat mobilden hala giriş yapılamıyor.... Mesaja git »
Hotmail'le ilgili bir sıkıntımı var? konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhabalar, iphone kendi mail uygulamasını kullanıyorum. Bugün bütün mail adreslerime tekrar şifremi girmemi istedi . Girmeme rağmen tekrar şifre gir... Mesaja git »
DrOyun çekilişine katılmak istiyorum. ... Mesaja git »
Üyelik yılına güvenen bu konuya gelir [ 2014 ler gelmesin ] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
25 Aralık 2008 Diyelim bizde... Mesaja git »
çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

ktmspecial

ezgi akbıyık
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Xbox GamerTag: SolomonFB
BattleTag : Solomon#2177
Steam : solomonfb
Sistemim : İşlemci : İntel İ5 6600 3.30GHZ / Ekran Kartı : Evga GTX970 SSC ACX 2.0+ GDDR5 4GB 256Bit / Ram : GSKILL 8GB RipjawsV Kırmızı DDR4 2400MHz CL15 1.2V / Anakart : ASUS Z170-P DDR4 3100MHz(O.C.)
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
Solomon#2177
Steam
webprogramming
Xbox Live GamerTag
SolomonFB

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.113