Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ares_turk
Gerçek Ad 
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları20
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Şimdiye kadar hesap sorulduğunu görmedim.... Mesaja git »
Selam Kadir Ustam Gittigidiyor'dan sipariş verdim bugün kargoya verebilir misin?... Mesaja git »
n11 11.11 KAMPANYASINA KISA BİR SÜRE KALDI.BU SÜRE ZARFINDA BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNLERİ SEÇEBİLİR VE KAMPANYADAN YARARLANARAK SATIN ALABİLİRSİNİZ.N11 MAĞAZA... Mesaja git »
TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Ana Sayfası Kanal Listesi Sıkça Sorulan Sorular Kullananlardan yorum alalım.... Mesaja git »
CALL OF DUTY İNTERNETTEN ONLİNE NASIL OYNANIR?HEMEN BURAYA BAKIN başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Şu foruma üye olduysam bu konu yüzünden olmuştum hatta ilk mesajım da bu konuyaymış Sitem etmişim beni neden serverdan banladınız diye... Mesaja git »
Kitapyurdu Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
http://www.kitapyurdu.com/kitap/osmanli-imparatorlugu-tarihi-13001912-5-cilt-kutulu-kucuk-boy/451017.html %50 indirim var. Senin bankan kampanyasıyl... Mesaja git »
Senin Bankan - Kitapyurdu.com'da 50'ye 30 TL İade! (KuveytTürk) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Sorun olmaz aynı kartla geçen ay alışveriş yaptım.... Mesaja git »
Kitapyurdu Sıcak Fırsatlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Merhaba arkadaşlar. Kendi kütüphanesini oluşturmaya özen gösteren ve düzenli olarak kitap alan üyelerin fırsatlardan yararlanması için bu başlığı açt... Mesaja git »
Senin Bankan - Kitapyurdu.com'da 50'ye 30 TL İade! (KuveytTürk) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Arkadaşlar, Senin Bankan, yeniden kitapyurdu ile 50 TL'ye 30 TL iade kampanyası başlatmış. Gerçi 1 Mart'ta başlıyor gözüküyor ama siteye eklem... Mesaja git »
İrritabl Barsak Sendromu ( Hassas Barsak , İbs , Spastik Kolon ) başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Ekmek ve acıyı kestiğimden beri baya rahatladım akşamları da artık az yemeye başladım.... Mesaja git »
Arkadaşları

doganza

Red Kit

ZEUS__

Deitel

Spetsnaz!

Shady

_KARDELEN_

Öner

Kinesis

tarafeyn

Ziborotty

:Fatih:

Can !

Exit to DOS

Fahreddin

byzihh

Çöl Gezer

teylo1987

şey sadece üye?

lRealPerest
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Türk milleti tab'en demokrattır" M.Kemal Atatürk, TBMM gizli celse zabıtları, devre: ı, içtima ı, tarih: 22.1.1921.i, 31, c: 3. sayfa 334... "komünizmin memleket için, milletimiz için, dinimiz için, kabul edilmez olduğunu anlatmak, yani kamuoyunu aydınlatmak en yararlı çare görülmüştür" M.Kemal Atatürk, Mustafa Kemal sosyalist değil, fakat görülüyor ki iyi bir teşkilatçı, yüksek anlayışlı, ilerici ve iyi düşünceli, akıllı bir lider. Mustafa Kemal soygunculara karşı bir Kurtuluş Savaşı veriyor. Emperyalistlerin gururunu kıracağına ve Sultan�ı da yaranı ile birlikte alt edeceğine inanıyorum Vladimir İlyiç Lenin, Sana Türkmüsün, Kürtmüsün, Ermenimisin, Lazmısın diye sormuyorum. Ekmek yediğin Vatanını seviyor musun diye soruyorum? Başkalarını düzeltmek istiyorsanız önce kendinizi düzeltiniz. Hz.Ömer, ADANALI
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Mobil cihaz
Sony xperia z3
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
TV
Philips
Klima
Klima
Hakkında

Sana Türkmüsün,Kürtmüsün,Ermenimisin,Lazmısın diye sormuyorum.Ekmek yediğin Vatanını seviyormusun diye soruyorum?
bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125